Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolędy Pospieszalskich
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 9:42
falco napisał(a): i tu się zgodzę z emem'em
nie każdy redaktor,reporter musi być katolikiem by wykonywać swoją pracę -filmowanie czy robienie zdjęć nawet u ''watykańczyków''
jeśli w ten sposób ''pan ksiundz'' traktuje dziennikarza ;) to ''polityczne przechrzty'' których do diabła i trochę wśród bolesławieckiej ''elyty'' nie powinni przekroczyć progu kościoła...
ten doktor habilitowany czy ''rehabilitowany''z samym diabłem wszedł by w układy jeśli tylko przyobiecano by mu okrągłą sumkę... :D
jemu nawet ''srebrniki '' by nie śmierdziały :D



Napisać skargę na proboszcza do Watykanu, że grzeszy pychą, i się z tym nie kryje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 stycznia 2015r. o 10:06
Byłem. Koncert artystycznie i klimatycznie na wysokim poziomie. Duży wpływ na klimat miała akustyka miejsca, oraz istota kolędowania :)

Podobne wrażenia niosą koncerty "wratislavia cantans"! Znakomita inicjatywa.

Kto nie był niech żałuje, i się lepiej nie wypowiada.


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 10:35
W przyszły tygodniu Doda będzie śpiewała kolędy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2015r. o 11:15


:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 13:38
emem napisał(a): Gizek, no i co z tego? Zal Ci tylek sciska, ze ktos ma podzielna uwage i potrafi myslec o wielu rzeczach jednoczesnie? :) Ja na Wielkanoc w kosciele w ogole nie bylem, slubu koscielnego nie bralem, dziecka nie ochrzcilem, a relacje z wydarzenia religijnego przeprowadzic moge i czasami to robie. Jedno drugiemu nie przeszkadza.
A jesli ktos dodatkowo wierzy to moze i swiecic i relacjonowac, albo spiewac koledy i robic zdjecia. Jedno drugiego nie wyklucza. Wazne jest to, kto jakim jest czlowiekiem.
Szkoda, ze w okresie, ktory kosciol sam przedstawia jako czas przebaczenia, zrozumienia, milosierdzia, jego kaplan nie potrafi dac przykladu. Ale to juz nie jest ani problem moj, ani Redakcji. Przeciez to nie mi czy Redakcji powinno zalezec na tym, zeby do kosciola przychodzily tlumy wiernych :)


Robiąc to wyznanie swej niewiary ( którą wyniosłeś z dmomu) potwierdzasz tylko tezę o hipokryzji w pracy dziennikarza-ateisty, który chcąc zrobić reportaż ze święcenia pokarmów udaje ze przyszedł do kościoła poświęcić własną "święconkę".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 13:58
~ napisał(a):
emem napisał(a): Gizek, no i co z tego? Zal Ci tylek sciska, ze ktos ma podzielna uwage i potrafi myslec o wielu rzeczach jednoczesnie? :) Ja na Wielkanoc w kosciele w ogole nie bylem, slubu koscielnego nie bralem, dziecka nie ochrzcilem, a relacje z wydarzenia religijnego przeprowadzic moge i czasami to robie. Jedno drugiemu nie przeszkadza.
A jesli ktos dodatkowo wierzy to moze i swiecic i relacjonowac, albo spiewac koledy i robic zdjecia. Jedno drugiego nie wyklucza. Wazne jest to, kto jakim jest czlowiekiem.
Szkoda, ze w okresie, ktory kosciol sam przedstawia jako czas przebaczenia, zrozumienia, milosierdzia, jego kaplan nie potrafi dac przykladu. Ale to juz nie jest ani problem moj, ani Redakcji. Przeciez to nie mi czy Redakcji powinno zalezec na tym, zeby do kosciola przychodzily tlumy wiernych :)


Robiąc to wyznanie swej niewiary ( którą wyniosłeś z dmomu) potwierdzasz tylko tezę o hipokryzji w pracy dziennikarza-ateisty, który chcąc zrobić reportaż ze święcenia pokarmów udaje ze przyszedł do kościoła poświęcić własną "święconkę".


Bóg mu wybaczy bo nie grzeszy czego nie można powiedzieć o niektórych głębokiej wiary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 stycznia 2015r. o 15:32
falco napisał(a): i tu się zgodzę z emem'em
nie każdy redaktor,reporter musi być katolikiem by wykonywać swoją pracę


Nikt nie twierdzi, że musi. Skąd tam głęboka myśl?

Ciekawe, że tylko pan Kazimierz został potraktowany w ten sposób, chociaż nie był tam jedyną osobą z kamerą. To ci oczywiście do myślenia nie daje.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 stycznia 2015r. o 16:00
~ napisał(a): Robiąc to wyznanie swej niewiary ( którą wyniosłeś z dmomu) potwierdzasz tylko tezę o hipokryzji w pracy dziennikarza-ateisty, który chcąc zrobić reportaż ze święcenia pokarmów udaje ze przyszedł do kościoła poświęcić własną "święconkę".


To w co ja wierze to moja sprawa, to w co wierzy moj ojciec to jego sprawa. Co wiecej nie musimy wierzyc w to samo. Jezeli Tobie przekszadza, ze ja nie chodze do kosciola to Twoj problem, nie moj :) Jezeli Tobie przeszkadza, ze moj ojciec idzie do kosciola ze swieconka a jednoczesnie robi zdjecia to Twoj problem, nie jego :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.