Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niezwykła iluminacja
~ niezalogowany
26 grudnia 2014r. o 14:29
~ napisał(a): Przyjeżdżają całymi rodzinami ludzie z różnych miast,żeby podziwiać

Lepiej żeby przyjeżdżali samochodami i pociągami niż rodzinami ;). Może na oglądanie tego szkoda benzyny ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12964
#Anonim12964 nieaktywny
26 grudnia 2014r. o 16:30
Piękne,piękne. Ludzie potrafią bawić się , cieszyć.Fajnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zosia niezalogowany
26 grudnia 2014r. o 22:27
Dla mnie to jest ładne. Temu co się nie podoba, nich zrobi sam lepiej. Może bardziej podobało się za komuny, gdy nawet choinki nie można było kupić.
Gdyby każdy udekorował na święta swoje otoczenie, byłoby ładnie.
W Ameryce też jest dużo tandety, ale tam każdy pomaga drugiemu udekorować domy.
Przyjemnie jest pojechać po mieście i pooglądać udekorowane domy na święta, Ja tak robię już parę lat.

Pozdrawiam wszystkich, którzy cieszą się każdą chwilą i nie krytykują tych co potrafią coś zrobić dla innych. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
26 grudnia 2014r. o 22:33
~Zosia napisał(a): Może bardziej podobało się za komuny, gdy nawet choinki nie można było kupić.


Za komuny choinki nie mogła kupić tylko największa sierota wśród sierot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M. niezalogowany
27 grudnia 2014r. o 11:29
Jak dla mnie ta iluminacja jest przepiękna i robi wrażenie!!!Gdyby mnie było stać to sama bym zrobiła coś takiego!Nie widziałam tego na żywo, ale jestem pewna,że w realu wygląda to jeszcze lepiej.A może ktoś się orientuje do kiedy można tam pojechać,żeby móc podziwiać to wszystko?Czy to tylko było w pierwszy dzień świąt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
27 grudnia 2014r. o 12:00
~M. napisał(a): Jak dla mnie ta iluminacja jest przepiękna i robi wrażenie!!!Gdyby mnie było stać to sama bym zrobiła coś takiego!Nie widziałam tego na żywo, ale jestem pewna,że w realu wygląda to jeszcze lepiej.A może ktoś się orientuje do kiedy można tam pojechać,żeby móc podziwiać to wszystko?Czy to tylko było w pierwszy dzień świąt?



Na pewno do Nowego Roku można pojechać i oglądać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M. niezalogowany
27 grudnia 2014r. o 13:08
Cudownie!Dziękuję za informację, pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!!!:)

Zmoderowano 27.12.2014 godz.19:52 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2014r. o 19:09
Piękne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.