Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaka jest prawda ?

11445
PanM
27 grudnia 2014r. o 13:46
Kto , kiedy i w jakim celu spisał biblię ?

http://vod.pl/programy-tv/zagadki-ludzkosci-syn-bozy/hdhls#0

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
27 grudnia 2014r. o 13:57
Witam PanieM , jezeli interesuje Pana tematyka - jak wyżej - polecam ksiązkę "Jezus mężczyzną" - Barbary Thiering .Fakty , badania naukowe ...Polecam.

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 grudnia 2014r. o 14:02
Virgo napisał(a): Witam PanieM , jezeli interesuje Pana tematyka - jak wyżej - polecam ksiązkę "Jezus mężczyzną" - Barbary Thiering .Fakty , badania naukowe ...Polecam.


Jestem ateistą , i odniosłem się jedynie do linkowanego filmiku.Postrzegam problem jako zjawisko filozoficzne.
Nie wspieram ani nie krytykuję .Nie wyznaję ale i nie odbieram innym prawa o wyznawania.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2014r. o 14:03
PanM napisał(a): Kto , kiedy i w jakim celu spisał biblię ?


No proszę. Kolejny przykład dyskusji niewierzącego, na temat wiary.
Co, skończyły się pomysły i teraz czas na opluwanie ludzi wierzących ?
Bo do tego będzie prowadził ten temat.
Jak zwykle najwięcej będą mieli do napisania niewierzący i antyklerykałowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 grudnia 2014r. o 14:05
czyli min. ja-antyklerykał :D
tylko że mi się nie chce :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
27 grudnia 2014r. o 14:11
PanM napisał(a):
Jestem ateistą , i odniosłem się ..

Wobec powyzszego polecona przeze mnie książka , jest właśnie dla Pana :)

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2014r. o 14:11
PanM napisał(a): Jestem ateistą .....Postrzegam problem ....


Jak przypuszczałem, ateista i dręczą go problemy wiary.

Może najlepiej założysz temat o problemach kobiet podczas menstruacji

Taki sam będzie sens takiej dyskusji prowadzonej przez facetów, jak pisanie przez niewierzących na tematy wiary.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 grudnia 2014r. o 14:38
dziwne...ten ostatni wpis cholernie mi kogoś przypomina ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.