Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Jaka jest prawda ?

11445
PanM
28 grudnia 2014r. o 14:31
~ napisał(a): PanieM, mam nadzieję, że nie oddał Pan swojego nasienia do banku i nie został dawcą, wtedy światu grozi totalna zagłada ;)


Pozwolę się nie zgodzić z tą opinią.
Ja jako osoba nie wierząca pozostaję bardzo tolerancyjny i nigdy nie posuwam się do negowania potrzeby wiary przez innych.
Tymczasem takie osoby jak / Pani/Pan Anonim / zasiewają ziarna nienawiści i iskry konfliktu.Nietolerancja jest pierwszym krokiem do zła.
Ja nie zmuszam nikogo do porzucenia wiary .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 grudnia 2014r. o 14:57
~lepszy Islam ?? napisał(a):
Pan się lepiej zainteresuj problemem islamu który byc może niedługo zapuka do Panskich drzwi i jesli odmówi pan ,,współpracy" to łeb obetnie ...


Spieszę Koledze donieść , że nie ma problemu islamu . To jedynie sztuczna ścierwomedialna kreacja. Żyjemy w globalnym przedsiębiorstwie strachu , a to przed Jahwe , diabłem , wojną kryzysem , brakiem emerytury , albo środków do życia. A to wirusem grypy straszą , a to pneumonokokami , rakiem i brakiem zbawienia za bliżej nieokreślony grzech. Cały czas coś. Inna sprawa , że zgodnie z wymyślonym i realizowanym przez dziesięciolecia planem ( prawie trzysta lat temu ) Trzecia Światowa ma doprowadzić do anihilacji wszelkich religii , aby Kabała mogła napawać się nieograniczoną i absolutną władzą nad rodzajem Ludzkim.

Nawiasem: Piramida Cheopsa ma sześć milimetrów odchylenia od pionu Damian :) Myślę , że ówcześni Egipcjanie bardzo by się zdziwili , gdyby Im powiedziano , że takie cuda zbudowali :D
O Stellach w Etiopii sami sobie poczytajcie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 15:34
Pannazdzieckiem napisał(a):
~lepszy Islam ?? napisał(a):
Pan się lepiej zainteresuj problemem islamu który byc może niedługo zapuka do Panskich drzwi i jesli odmówi pan ,,współpracy" to łeb obetnie ...


Spieszę Koledze donieść , że nie ma problemu islamu . To jedynie sztuczna ścierwomedialna kreacja. Żyjemy w globalnym przedsiębiorstwie strachu , a to przed Jahwe , diabłem , wojną kryzysem , )


gdzie mieszkasz Panna ? W Polsce prawda ?
No to ci powiem,że w takim guzik wiesz i nie wypowiadaj się. Mieszkam w jednym z panstw Europy gdzie jest to za krec isty problem juz teraz. I nie wal sloganami o mydleniu oczu i takie tam pierdoły.
To jest problem i wczesniej czy później dotrze do Polski.
Obejrzyj filmy na necie co wyprawiaja islamisci w Szwecji,Anglii czy Francji.
Marsylia to prawie enklawa arabska gdzie obowiazuje juz szariat w pewnym obszarze i gdzie policja nie ma dojscia.
Nie jest to straszenie typu - badz grzeczny i plac na kosciół bo pojdziesz do piekła .Tutaj zagrozenie jest namacalne i jak najbardziej realne.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chamski chadziar niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 17:08
Pracowałem kilka lat w Mannheim. Tam są takie dzielnice , że idziesz dreptakiem , ludzi kupa i ani jednego Niemca. I oni tak koegzystowali przez lata. Poznałem w tamtym czasie kilku muzułmanów , wspaniali , uczynni Ludzie. Dzisiaj na siłę tworzy się konflikty w społecznościach lokalnych , albowiem podzielonym i skłóconym społeczeństwem łatwiej Kabale zarządzać. No i do tego ten projekt zwaśnienia dwóch głównych religii i kultur. Oni nas traktują , jako wrogów i dlatego nas przeciwko sobie nastawiają . A ponieważ ścierwomedia są ich własnością to widzisz tylko jedną stronę ... Księżyca :D Odsyłam Kolegę do genezy powstania ISIL. Podrzucił bym linkę , ale gdzieś mi się zawieruszyła :D

Nawiasem , jeśli Kolega czuje się zagrożony , to spier ... lać do Ojczyzny. Tu na razie spokój , ale przyznaję rację , będą chcieli doprowadzić do takiego samego stanu. Z tym , że nie Araby , tylko nasze własne polskojęzyczne władze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 17:21
~ to oglądnij sobie i zadaj pare pytań... napisał(a): nie wierze ,ze człowiek sam to zrobił !!! Bóg ...dobra bajka


Czasy, kiedy ludzie nie mieli żadnych praw i byli wykorzystywani aż padli trupem, porównane do dzisiejszych to dopiero bajka :) Ile godzin pracują dzisiaj, czy dźwigają cokolwiek dzisiaj, ile mają przerw... jakoś takie szczegóły pominęli w materiale aczkolwiek ciekawy dokument ;)

Zmoderowano 28.12.2014 godz.22:35 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~odpowiem niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 17:32
czy słyszałeś wypowiedź inżyniera ,że "nawet w tych czasach przy obecnym sprzęcie nie są w stanie tego zrobić ?....."....oni się nie porozumiewali z innymi nacjami i Kocham Bolec.Info nęli ot tak sobie wszyscy na jedno hasło równiutko od linijki na całej ziemi piramidy ? a po za tym robili otwory , które obecnie cięzko jest laserem wywalić a Ci je robili wtedy kamieniami no prosze

Zmoderowano 28.12.2014 godz.22:35 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 18:07
każdy wierzy w to w co chce wierzyć ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 grudnia 2014r. o 19:52
wreszcie coś dla mnie :D
polecam Wam cykl filmów''Starożytni kosmici''
oczywiście nie wszystkim to przypadnie do gustu tak jak porównanie Izydy z Horusem na ręku do ... ;)
a może ''Rywale Jezusa'' ?...nie :) to tym bardziej... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza