Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lodowisko w święta
~klient niezalogowany
29 grudnia 2014r. o 22:54
Przydałoby się kupić nowe łyżwy do wypożyczalni. Te, które tam są już 6 sezon są w opłakanym stanie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
30 grudnia 2014r. o 6:13
Byłem w sobotę, masakra, poprosiłem o łyżwy w rozmiarze 45 a dostałem 44, niestety nie zauważyłem i po 10 minutach prób założenia ich, zonk, poszedłem wymienić i dostałem 46, nic to nie dało, po mimo że były numer za wielkie to stopy i tak miałem poobcierane na maksa.
Pani w okienku kasy, powinna być poinformowana o tym że brakuje któregoś tam rozmiaru, zwłaszcza że u niej płaci się za wypożyczenie, logiczne chyba że jak wchodzę na lodowisko i chcę wypożyczyć to oczekuję że są rozmiary.
Wiem że narzekam, ale pieniądze nie spadają nikomu z nieba, zapłaciłem za lodowisko 20 zł za siebie i dziecko, ja dałem sobie siana po 15 minutach, mała po 25, jest twarda chociaż z grymasem bólu ale jeździła.
Wiem jedno, lodowisko jest tanie ale nie polecam wypożyczać tam łyżew, jeśli kiedyś jeszcze pójdę to dopiero jak kupię własne łyżwy.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2014r. o 9:20
szkoda bo dwa tygodnie wstecz wystawiłem przed kontener łyżwy w tym rozmiar 45
znikły błyskawicznie...
a kiedyś pisałem w temacie ''oddam'' zaznaczając że nawet bez ''piwka''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 10:09
10 minut zakładałeś łyżwy? No nieźle...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
30 grudnia 2014r. o 14:29
Jak ja pierwszy raz na łyżwach byłem :P
Żartuję, takie były niewygodne że za chiny nie mogłem ich dopasować, potem jakoś szło[img=1419946092_g1s9e5b.jpg]

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
30 grudnia 2014r. o 15:41
Też byłem na lodowisku w godzinach popołudniowych, z numerem 45 nie było problemu, ważne że buty w środku były suche. Żadnych problemów.
Polecam :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
30 grudnia 2014r. o 23:39
No to miałeś szczęście, a aby wygodne były, moje niestety nie, tak jak pisałem 10 minut próbowałem je dopasować i jazdy miałem może 5min noga już poobcierana była.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lubi lodowisko niezalogowany
4 stycznia 2015r. o 14:16
falco napisał(a): szkoda bo dwa tygodnie wstecz wystawiłem przed kontener łyżwy w tym rozmiar 45
znikły błyskawicznie...
a kiedyś pisałem w temacie ''oddam'' zaznaczając że nawet bez ''piwka''




Mogłeś zanieść na lodowisko. Wypożyczalnia by się wzbogaciła:P i może nasz przedmówca uwinąłby się w 9 minut :D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.