Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życzenie na Nowy Rok od Starosty
~~~ niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 17:14
~ napisał(a): Ten gość utracił moralne prawo do składania życzeń mieszkańcom powiatu w chwili, gdy za cenę swojego stołka zgodził się na etatowe zatrudnienie Chwojnickiego na stanowisku etatowego członka. W tym momencie zachachmęcił bowiem z budżetu powiatowego ogromną - jak na ten budżet - kasę, co świadczy o jego niegospodarności, ciągu do władzy, partyjniactwie i braku elementarnej przyzwoitości. Mam więc w d... jego życzenia i w d... mam to, że kultura nakazuje, by za jakiekolwiek życzenia dziękować. Pierwszy bowiem zasady kultury naruszył ten pożal się Boże, starosta... Wielki wrzód na organizmie Powiatu Bolesławieckiego... Naszego...
Bardzo dobrze napisane,obecny starosta był tylko CZŁONKIEM(powiatu) jak ktoś wcześniej napisał (ALE BEZ JAJ)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 17:14
~ napisał(a): Ten gość utracił moralne prawo do składania życzeń mieszkańcom powiatu w chwili, gdy za cenę swojego stołka zgodził się na etatowe zatrudnienie Chwojnickiego na stanowisku etatowego członka. W tym momencie zachachmęcił bowiem z budżetu powiatowego ogromną - jak na ten budżet - kasę, co świadczy o jego niegospodarności, ciągu do władzy, partyjniactwie i braku elementarnej przyzwoitości. Mam więc w d... jego życzenia i w d... mam to, że kultura nakazuje, by za jakiekolwiek życzenia dziękować. Pierwszy bowiem zasady kultury naruszył ten pożal się Boże, starosta... Wielki wrzód na organizmie Powiatu Bolesławieckiego... Naszego...
Bardzo dobrze napisane,obecny starosta był tylko CZŁONKIEM(powiatu) jak ktoś wcześniej napisał (ALE BEZ JAJ)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pol niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 21:14
~ napisał(a): Ten gość utracił moralne prawo do składania życzeń mieszkańcom powiatu w chwili, gdy za cenę swojego stołka zgodził się na etatowe zatrudnienie Chwojnickiego na stanowisku etatowego członka. W tym momencie zachachmęcił bowiem z budżetu powiatowego ogromną - jak na ten budżet - kasę, co świadczy o jego niegospodarności, ciągu do władzy, partyjniactwie i braku elementarnej przyzwoitości. Mam więc w d... jego życzenia i w d... mam to, że kultura nakazuje, by za jakiekolwiek życzenia dziękować. Pierwszy bowiem zasady kultury naruszył ten pożal się Boże, starosta... Wielki wrzód na organizmie Powiatu Bolesławieckiego... Naszego...

Masz racje ten facet to zero
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 21:30
Gdyby nie 1 przed 0 to nie miałby takiej kasy. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 stycznia 2015r. o 22:23
Przypomniał mi się taki slogan ze starostwa
" Razem można więcej " ale zraz potem przyszła refleksja

" Razem z kim ? Ile tam jest miejsc ?[img=1420233814_kpmrmhc.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 22:42
Po co w ogóle Pan pożal się Boże Starosta i Wicestarosta, jeśli Powiatem rządzi Chwojnicki. On rozdaje karty w każdym temacie. Szkoda słów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panna na tyldzie niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 23:30
PanM napisał(a): ... [img=1420233814_kpmrmhc.jpg]


:D Ładna fotka Przemo :D Mam nadzieję , że pamiętasz, iż Twój Ruch Paligłupa próbował się POd POstanych POpaprańców POdpasować :D

Panie Starosto , ja biedny mały żuczek ... przy betoniarze , pragnę Pana spytać , co pan sądzi o kształtowaniu zmian klimatycznych ? Ciekawym , czy Kwaśniewski ma jaja , bo to , że Dwuimienny ich nie ma , to fakt. A nie wiem , czy wiesz Darek :) , że Twój protoplasta z nazwiska , Sztolcman , swego czasu pełniący obowiązki Prezydenta tego nieszczęśliwego Kraju nad Wisłą , niby Komunista ( tfu , tępić s...ysynów wszędzie gdzie się da ) powiedział , podobnie jak Twój guru Donek

nic się nie stało , Polacy , nic się nie stało.

Twój ruch Starosto , o ile masz jaja

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miszkaniec Powiatu niezalogowany
4 stycznia 2015r. o 18:59
Weź się pan do roboty, bo widać masz pan zbyt dużo wolnego czasu. To że wkleisz pan fotki na Fejsa jak to wyruszasz do pracy kiedy ciemno i kiedy zeń wracasz równie ciemno, wcale nie robi na nas wrażenia. Większość z nas tak ma i nie za takie pieniądze i nie za tak lekką robotę. Do roboty panie urzędniku, za moje, bo szpital zdycha i dziury w naszej gminie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza