Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jest już Nowy 2015 Rok
~mir.ko niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 11:54
~ta napisał(a): Kaźmirz porwał ze sobą, co miał pod ręką, a było to akurat żelazko, i nagrywał.


czasami warto używać statywu, w tym przypadku 'deski do prasowania'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~arek niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 11:56
ja w swojej temperówce mam lepszą jakość....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 13:05
Za moich młodych czasów było dużo więcej młodzieży na rynku - widać miasto wymiera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~moher niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 13:55
mam nadzieję, że straż miejska wszystkich spisała za zakłócanie ciszy nocnej i zaśmiecanie. To skandal by dopuszczać do takich ekscesów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 14:16
straż balowała w Sylwestrową noc, wolna mieli :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 14:29
Kazimierz Marczewski napisał(a):
Cenię sobie również te uwagi, chcę tylko zauważyć, że nie każdy może być absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej.

A niby czemu ? Absolwenci i ich poziom świadczy o jakości uczelni !! Proszę więc rozwinąć sugestię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 stycznia 2015r. o 14:52
Kazimierz Marczewski napisał(a): Cenię sobie również te uwagi

No to kup pan w końcu jakiś profesjonalny sprzęt a nie aparatem z komórki. Nie masz pan kasy, to pożycz od syna, chyba dobrze zarabia w tych ajbiemach.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 15:54
Około 200 osób...czy to jeszcze jest miasto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza