Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

NETIA - internet

~k1p niezalogowany
27 lipca 2015r. o 8:50
~klientA z tym smart tv ktos napisal to z neostrady tez zrywa i nie wydaje mi sie ze to wina strikte dot. Netii.[/c napisał(a):
To dlaczego przez dwa lata w Dialogu mi się to nigdy nie zdarzyło? To jest wina dostawcy usługi. Po kilku reklamacjach historia się zakończyła. Internet chodzi płynnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarazieWKablówce niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 11:39
Może się ktoś wypowiedzieć na temat neta z Neti. Najlepoej ktoś kto takowy posiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 13:49
~Klient sretii napisał(a): odradzam. Mam internet z TV i telefonem. Mialo być 20Mb a jest ledwo 7. Zlożyłem reklamację i wyjaśniono mi, że oferowano mi Internet z prędkością do 20 Mb. Jeszcze 10 miesięcy i podziękuję.

Mam to samo na Staszica,ledwo wyciagam 6.Internet zrywa połączenie kilka razy dziennie.Też czekam do końca umowy i rezygnuje,dialog był super,a netia to dziadostwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
16 sierpnia 2015r. o 14:03
Wybieracie oferty z prędkością "do" i macie gorzkie żale.
Jak chcecie mieć stabilne łącze to kupujecie gwarantowaną prędkość .... tylko to już kilka stówek trzeba co miesiąc dać. Szkoda chyba tyle gibmy na ściąganie filmów dla dorosłych.... ?

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pecik niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 15:29
Ja wziąłem do 50 i tyle mam, z tym ze po kablu. Na wifi mam jakieś 35-38.Jestem zadowolony, nic sie nie tnie , nic nie psuje. Zakładałem w styczniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 20:04
A ja byłam bardzo zadowolona z Netii, zmieniłam, bo było dla mnie za drogo, teraz żałuję. Strony otwierały się w błyskawicznym tempie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14091
#majetnyStef nieaktywny
29 września 2015r. o 18:12
Jeżeli bierzecie Netię to uwzględnijcie też to ,że telewizja i internet lata w jednej "paczce".
Oglądanie programu HD osłabia łącze internetowe i obniża mu prędkość.
Dlatego lepiej brać pakiet do 50Mb.
Zależy to też od infrastruktury i w teorii kabel koncentryczny w parze światłowodem daje lepsze efekty niż telewizja i internet po kablu "telefonicznym".

Prędkość w pakiecie do 20 Mb faktycznie może spaść drastycznie gdy jednocześnie oglądacie TV.

jestem antysejsmitą, preferuję mowę nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 18:31
A ja mam w Dialogu/Netii telefon na kablu i internet,też do 20mb/s.Wprawdzie nie ma tych 20, ale 12-14 jest.I nieograniczona ilość transmisji danych.Dawniej były problemy z internetem,obecnie wszystko ok.Jeśli ktoś chce szybszy,niech pyta w Netii,czy w jego miejscu zamieszkania jest to możliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza