Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zwłoki zamordowanej matki ukryła w szafie
~/// niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 8:34
to jest tragedia całej rodziny nie tylko ofiary
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 11:57
~ napisał(a): niestety wszystko tu pisane to prawda, kawał z niej naprawde cwanej i wyrachowanej osoby był, nigdy nie potrafiła przyznac sie do bledu, zrzucała wine na kazdego ucznia, to była typowa zbrodnia osoby osaczonej psychicznie, córka kilkanascie lat przechodzila pranie móżgu, jej brat nie wytrzymal i targnal sie na swoje zycie, nie byla to swieta osoba niestety ta pani elżunia, kawał zakompleksionej baby, mnie uczyła matematyki i wiem to z wlasnej autopsji jakie z niej ziółko było, córce nalezy pomoc powrocic do rownowwagi psychicznej




Jeżeli nic nie wiesz i mylisz osoby to nie wypisuj bzdur ,ta pani miała tylko tę jedną córkę-morderczynię,a jeżeli kochasz zbrodniarzy to idź i " pomagaj jej powrócić do równowagi",na pewno powróci do równowagi jak i ciebie 'poczęstuje" kosą i dokończy młotkiem ,a tacy jak ty będą później nad nią się litować nie nad tobą.Naprawdę aż przerażenie ogarnia jak się czyta takie głupie wpisy jak twój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 12:04
gowno wiesz a mądrkujesz tutaj, to o tą babe chodzi, moze miala tylko jedna córke co jest jeszcze gorsza historią, skoro męczyła tylko ją, ty sie litujesz nad pedofilami i mordercami zwyrusami, lepiej sie litowac nad koms kto psychicznie nie wytrzymał tego meczenia niz nad takimi polgłówkami jak ty co w zyciu nic nie osiagneli, a mamusia dawala im wszystko, a potem takie ...e siadaja za swoimi komputerkami i wypisuja Kocham Bolec.Info y ! wyjdz z internetów lub wroc do ogladania bajek trollu i niech matka sie lepiej tobą zaopiekuje bos glupi i wymagasz kontroli

Zmoderowano 13.01.2015 godz.22:04 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~margot niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 13:15
~ napisał(a): Łaski nie robisz a jak byłaś niemowlakiem i dzieciarem to mało się matka nacierpiała twojej "upierdliwości" i darcia mordy? Najlepiej żeby szybko umarła i zostawiła mieszkanie i oszczędności ,bo tak trudno niektórym znieść starość rodziców,najlepiej za nóż i młotek porwać i 'uwolnić' się od obowiązku ,a jeszcze znajdą się tacy co pożałują morderczyni.Dokąd zmierza ludzkość i kto tym światem rządzi?


I znowu, ktoś czyta bez zrozumienia.
To było wołanie o pomoc....
dawno mogłam ją już oddać, bo nigdy nie zamordować!
Chodziło mi tu o zwrócenie uwagi na pomoc takim osobom,
psychologiczne wsparcie.
Bo w takim przypadku rozwala się życie dwóm osobom, a nieraz i całej rodzinie.
Bo ja oczywiście już życia swojego osobistego nie mogę mieć
Mamusia rządzi w dzień, a czasami i w nocy. Pracować mi też nie pozwala, musimy żyć z jej emerytury...
zaraz ktoś powie, ,,że jestem pasożytem !!
ale to ona mi zabrania... bo ,,mam siedzieć w domu i się nią opiekować,,. O wynajęciu opiekunki na parę godzin , a ja do pracy.... NIE MA MOWY - nie zgadza się.


Zmoderowano 11.01.2015 godz.15:50 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 13:33
Jak może ci zabronić? Albo jesteś niewolnicą swojego , wpojonego przez matke, sumienia albo glupio tlumaczysz swoje lenistwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 13:37
No to ciężko faktycznie masz ,a wsparcie rodziny? masz kogoś z kim można choćby porozmawiać,zwierzyć się,wygadać? bo to na pewno trochę pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KOLEGA niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 14:10
Mam kolegę, fajny facet. I też ma przerąbane z matką.
Rodzinka się zwinęła i na nim pozostawili opiekę nad starą matką. Facet się nie ożenił, i ostatnio bardzo zaniedbał.
Bo co to za życie ???. 24 godz z ,,mamusią,, -która rządzi.
Notabene on też nie może pracować.
Ludzie nawet nie wiecie jakie apodyktyczne potrafią być matki.
A na starość - to się jeszcze pogłębia, plus do tego złośliwość- że im życie się kończy..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 14:21
To jest prawda ,trzeba wspierać takich ludzi ,pomagać im w miarę możliwości ,tylko widzisz ,kiedyś to była norma,dochowanie matki ,ojca do końca ,i nikt nie zabijał,to teraz wygoda i brak miłość i a także lenistwo czyni z ludzi morderców,a zamiast powiedzieć takiemu zmęczonemu człowiekowi ,który opiekuje się starym rodzicem,że to norma,,to obowiązek ,tak trzeba ,to trudne,to ciężar ale do wytrzymania,trzeba starać się zrozumieć ,to jeszcze dolewają oliwy do ognia i mówią : weź przestań,ja bym nie wytrzymała z taką starą .upierdliwą babą,albo,jak ty wytrzymujesz ? Ta stara/ten stary jest niemożliwy,to nie do wytrzymania,no i taki opiekujący nabiera przekonania ,że straszna krzywda mu się dzieje i chwyta za nóż,ale jedno jest pewne ,mądrzy ludzie opiekują się swymi rodzicami do końca i nie słuchają jadowitych docinków głupich ludzi.Tak ,mądrość i miłość,jeśli tego zabraknie ,następuje utrata człowieczeństwa.

Zmoderowano 11.01.2015 godz.15:51 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza