Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga!!! Skradziono rower, 1000zł nagrody !!!

4688
#Strazak nieaktywny
4 stycznia 2015r. o 23:17
Trzeba mieć pojechane, aby za taką kasę rower kupić?. Nie ważnie ile się zarabia. Czasami jest tak że ci co chcą zaszpanować, są karani przez los... :]


Dopisane 04.01.2015r. o godz. 23:17:

To napewno był Janosik.... Zabrał bogatym .....

Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2015r. o 23:23
Strazak napisał(a): Trzeba mieć pojechane, aby za taką kasę rower kupić?. Nie ważnie ile się zarabia. Czasami jest tak że ci co chcą zaszpanować, są karani przez los... :] Dopisane 04.01.2015r. o godz. 23:17:To napewno był Janosik.... Zabrał bogatym .....


Ramą z karbonu nie zaszpanujesz bo niewielu rozpozna że to akurat taki a nie inny surowiec został użyty do jej produkcji. Gdybyś jeździł rowerem coś więcej niż do sklepu starą damką wtedy byś zrozumiał po co kupuję się takie rowey.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bike niezalogowany
4 stycznia 2015r. o 23:37
10 tysięcy to mało, mam znajomych, którzy mają rowery za 20 - 30 tysięcy! Co za bzdura pisać, że ma się kasiorę, to się kupuje. Kupuje się, jak się jeździ prawdziwie jeździ, a nie trzyma rower w piwnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rowerzysta niezalogowany
5 stycznia 2015r. o 0:11
nie wiem jak bardzo pustym człowiekiem, żeby pisać takie komentarze. Jeżeli ktoś trenuje kolarstwo, to inwestuje w swój sprzęt, wkłada w niego coraz większe pieniądze (w miare możliwości finansowych) aby jazda stawała się przyjemniejsza i łatwiejsza. Więc drogi internauto zapamiętaj sobie zasadę: "lepiej nie mówić nic, niż gadać głupoty" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Korba niezalogowany
5 stycznia 2015r. o 8:41
oj i co się dziwić,takie głupie komentarze piszą pewnie ludziska z rowerami z Biedronki które uważają za szczyt techniki wiec spokojnie,nie ma co się denerwować ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zazdrość niezalogowany
5 stycznia 2015r. o 9:11
Popieram jak najbardziej powyższe posty,prócz tego na samej górze....
Jego zdaniem jeśli zarabia się "dużo" to lepiej kasę trzymać w banku...
i jeśli ma się hobby i stać nas na nie,to lepiej dalej tylko marzyć...no bo przecież co ludzie powiedzą...
żenada !! !! !!
A jeszcze jedno,ja też mam znajomych co mają droższe rowery, i jazda takim rowerem jest bez porównania do standardowych rowerów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2015r. o 10:16
Jaki by rower nie był i tak pedałami trzeba kręcić. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
5 stycznia 2015r. o 23:00
Widze ze nastepny sprzet ginie. A policja taka uczynna i nawet nie raczy sprawdzic monitoringu miasta. To takie piekne, ze jest tyle ostatnio kradziezy i automagicznie nie widac zadnego sladu.

Mam nadzieje ze rower sie znajdzie, powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza