Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Część Bolesławca i okoliczne wioski bez prądu

~heyter niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 20:57
tak nie przyjemnie się zrobiło
brr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czujny niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 21:19
i jeszcze bardziej czytając wypowiedź z błędem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 21:35
jutro ma wiać jeszcze silniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 stycznia 2015r. o 21:35
Spoko żaden problem ,jak ktoś ma świeczki ,czy podgrzewacze to pikuś :) Tylko dla potrzebujących neta to tragedia ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~777 niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 21:39
W mojej wiosze drzewa na szosie powalone ,ledwo do chaty dojechałam polnymi i leśnymi dróżkami a i to z objazdami po błotach bo i na leśnych duktach drzewa leżą,a prąd już przed chwilą " przyszedł",bo nie było też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~777 niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 21:46
hemi napisał(a): Spoko żaden problem ,jak ktoś ma świeczki ,czy podgrzewacze to pikuś :) Tylko dla potrzebujących neta to tragedia ;)






No ,nie do końca,mam wprawdzie świeczki różne i podgrzewaczy bez liku ale cóż mi po nich ,kiedy nie mogę ogrzać chaty bez prądu bo grzejniki na sterownik działają a i z domu strach wyściubić nosa bo drzewa lecą ,jak to w lesie,tak ,że nie taki znowu pikuś dla mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maro niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 22:37
~czujny napisał(a): i jeszcze bardziej czytając wypowiedź z błędem
Ty czujny sam jesteś jednym wielkim BŁĘDEM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maro niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 22:37
~czujny napisał(a): i jeszcze bardziej czytając wypowiedź z błędem
Ty czujny sam jesteś jednym wielkim BŁĘDEM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.