Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupie tanio wlochaty dywan

~lena niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 17:44
No wiecie - taki z długim włosiem. Widziałam w kilku sklepach takie ale jedynie w ostrych kolorach.
A ja chciałabym kupić sobie kremowy albo w kolorze jasnego brązu bez żadnych wzorów. Może wiecie gdzie w okolicy takie maja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 22:01
W internecie jest bardzo duży wybór, tylko nie wiadomo jak z jakością, ale jak nie przypasuje to zawsze można odesłać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 22:01
W internecie jest bardzo duży wybór, tylko nie wiadomo jak z jakością, ale jak nie przypasuje to zawsze można odesłać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 22:38
~lena napisał(a): No wiecie - taki z długim włosiem. Widziałam w kilku sklepach takie ale jedynie w ostrych kolorach.
A ja chciałabym kupić sobie kremowy albo w kolorze jasnego brązu bez żadnych wzorów. Może wiecie gdzie w okolicy takie maja?


Ja tu zamawiałam, są różnej wysokości włosa:

http://www.slicznedywany.pl/styl-nowoczesny-c1/page/1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adina niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 6:38
Ewentualnie w Black Red White są jakieś zniżki:
http://www.dekoracje.brw.com.pl/dywany/
na dywany shaggy. Powinnaś tam znaleźć dywany w jednolitych kolorach.
Swoją drogą to ja również takie wolę. Pomieszczenie jest o wiele spokojniejsze, wszystko można fajnie dopasowac.
Mam obecnie dywany w kolorze kremowym ale średnio się sprawdzają przy dzieciach. Jeśli teraz miałabym wybierać to byłoby to jednak coś ciemniejszego ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13187
#Amelinium nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 16:07
Spróbuj poszukać na http://tazar.pl
Maja dosc szeroki wybór asortymentu, mam wrażenie że mogą Ci sprzedać w zasadzie wszystko czego szukasz lub kiedykolwiek szukałaś :)


Zmoderowano 19.01.2015 godz.17:18 - powód: dubel (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 18:22
fajny seksik się marzy , co? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 21:42
Widziałam w Mrówce, duży wybór jest też we Wrocławiu na Świebockim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego