Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
WOŚP w powiecie bolesławieckim
211
skorn
11 stycznia 2015r. o 23:13
Kto chciał wspomóc WOŚP, mógł to zrobić i bez imprez w Bolesławcu. Są licytacje, numery kont na stronie orkiestry, w dobie internetu można pomóc na wiele sposobów. Wy jednak musicie mieć festyn, fajerwerki czyli nagrodę, typowo polskie "coś za coś". "Niech mi tu Roman zorganizuje, poda na tacy, to ja wtedy dam złotówke, niech mają dzieciaki!"

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 23:30
~felix napisał(a): W Bolesławieckim szpitalu jest wiele sprzętu zakupionego w ramach pomocy WOŚP .... wiec czy nasi powiatowi włodarze nie czują dziś lekkieg
o dyskomfortu ???


Przeciez ten sprzet stoi w piwnicy,bo nikt nie umie obslugiwac...trzeba to zglosic do wosp-niech zabiora i dadza tam gdzie beda korzystac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 0:58
skorn napisał(a): ...to ja wtedy dam złotówke, niech mają dzieciaki!"


...nie musisz wsadź se w buty będziesz wyższy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 1:19
"Ja nie dałam ,pogoniłam nieletnie gówniary.Smarkata ma 12 lat i już zbiera na szatanów."

Jak ktoś słusznie zauważył - to nie Owsiak zbiera na dzieci, tylko dzieci na Owsiaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 1:22
Bardzo polecam:

http://wiadomosci.wp.pl/page,3,title,Lukasz-Warzecha-dla-WPPL-Cyrk-Owsiaka-czyli-nie-dajmy-sie-zwariowac,wid,17167267,wiadomosc.html

Tylko koniecznie trzeba przeczytać do końca. I wszystko jasne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 1:26
~ napisał(a): Bardzo polecam:

zekupczy.ła się bida i płacze ;(

Tylko koniecznie trzeba przeczytać do końca. I wszystko jasne.


Psy szczekają a karawana idzie dalej.
Owsiak jest wielki.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 1:32
~ napisał(a): "Ja nie dałam ,pogoniłam nieletnie gówniary.Smarkata ma 12 lat i już zbiera na szatanów."

Jak ktoś słusznie zauważył - to nie Owsiak zbiera na dzieci, tylko dzieci na Owsiaka.


Owsiki ci też żyć nie dają. Koniec świata.
Bóg z tobą jak mawiają niektórzy ateiści.
Bóg zapłać darczyńcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 1:53
~ napisał(a):
~ napisał(a): Bardzo polecam:

zekupczy.ła się bida i płacze ;(

Tylko koniecznie trzeba przeczytać do końca. I wszystko jasne.


Psy szczekają a karawana idzie dalej.
Owsiak jest wielki.


Myślę, że nie tknąłeś tego artykułu, za dużo literek... Tak sądzę po poziomie twojej "wypowiedzi".

A jeśli jakimś cudem przeczytałeś i nic, zero refleksji, to jesteś świetnym materiałem do jakiejś sekty, tam takie "guru-Owsiaki" zawsze są wielkie i nietykalne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza