Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Solidarna Solidarność

11445
PanM
12 stycznia 2015r. o 12:19
Strajki górnicze

Bardzo współczuję tym ludziom że miejsca ich pracy są zagrożone .Jednak jeśli nie oni sami to ktoś inny będzie musiał za nich zapłacić za te miejsca pracy.
Nasuwa się pytanie -- co będzie gdy złoża węgla zostaną wyczerpane całkowicie ?
Kto będzie utrzymywał górników ?
Oni sami o oszczędnościach oraz zmianie miejsca pracy nie wspominają.

Bracia Polacy nie martwcie się .Gdy upadnie Wam firma pozostali przejmą na siebie obowiązek wypłacania Wam pensji i wszelkich przywilejów (...)

Zmoderowano 12.01.2015 godz.16:57 - powód: obraźliwa fotka (moderator)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 12:40
Wolanie na puszczy.Oni maja tak zakodowane ,że im sie należy.Każde ruszenie ich przywilejów traktują jak zamach na życie.Obawiam sie ,ze i teraz rząd im ustąpi, a my za to zapłacimy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chamski chadziar niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 13:40
Kręcicie Obywatele ;) Gdyby Nierządnica Skopaczówna , do spóły z Gryzoniem obniżyli akcyzy i pozostałe daniny , to okazało by się , że kopalnie są całkiem rentowne i nie trzeba sprowadzać tańszego węgla od Ruskich. Niestety nic takiego się nie stanie, ponieważ nierząd jest tylko z nazwy Polski i działa w interesie globalnych neoliberałów , dla których żądza zysku to sens egzystencji. Chwilę temu chcieli rozwalić do reszty służbę zdrowia . Teraz kombinują nad górnictwem , gazoport w powijakach , na siłę wchodzi podatek cieplarniany i nici z elektrowni atomowej ... wszystko wskazuje na to , że za dwa - trzy lata będziemy mieć powrót do PRL - u . Szósty stopień zasilania :D Przecież pamiętasz Przemo :)

Qurcze, jak ja się bez Netu obejdę :| :D

Miłego popołudnia Wam życzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~buszujący w łożu niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 14:15
Wszyscy przedsiebiorcy płacą podatki i inne akcyzy.Bieda z kopalniami jest taka, że nie są porządnie sprywatyzowane a obrosły pasozytniczymi spółkami,biurokracjà,związkowcami,trzynastkami i czternastkami i czym tylko się da. Stąd węgiel jest zbyt drogi. Trzeba to naprawić. Najpierw zamknąć-trudno. W Czechach podobne kopalnie są dochodowe można? Można! A może akcjonariat pracowniczy i niech sobie Panowie Górnicy wezmą ten garb na siebie? Ja się nie chcę na nich zrzucać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panna na tyldzie niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 22:21
~buszujący w łożu napisał(a): Wszyscy przedsiebiorcy płacą podatki i inne akcyzy.Bieda z kopalniami jest taka, że nie są porządnie sprywatyzowane a obrosły pasozytniczymi spółkami,biurokracjà,związkowcami,trzynastkami i czternastkami i czym tylko się da. Stąd węgiel jest zbyt drogi. Trzeba to naprawić. Najpierw zamknąć-trudno. W Czechach podobne kopalnie są dochodowe można? Można! A może akcjonariat pracowniczy i niech sobie Panowie Górnicy wezmą ten garb na siebie? Ja się nie chcę na nich zrzucać.


Cycuś ... buszujący :D Ty mi tutaj sobie prywatyzacją gęby nie wycieraj , erotumanie w łożu :D Nie tacy , jak Ty, i.dioci rozwijali gospodarkę w tym nieszczęśliwym kraju . Że wspomnę k.retyna Balcerowicza , na usługach węgierskiego żyda Sorosa.

Propaganda nie jedno ma imię. Jak Cę zwą Cieciu ? :) Bo mnie, Piotrek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~buszujacy w łożu niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 22:48
Poszedłeś po bandzie, Panna... Histeryczna reakcja z rodzaju "uderz w stół, nożyce się odezwą" Od dziwny czlowiek ów i żydów wyzywasz-toż to wyraźne "popuszczanie afektu" Masz pomysł na problemy pieszczochów PRL-u? Nie masz. No to zamknij dziób.Zlikwidować, zwolnić tłuszczę, sprzedać, zorganizować na nowo - w Czechach potrafili, to blisko, nie na Marsie.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 stycznia 2015r. o 23:03
Piotrze / Pannazdzieckiem / smutno się czyta Twoje wywody.
Winowajcą po cęści jest władza ale sporu wkład mają sami górnicy.
Otóż przeciwko czemu oni występują ?
Czy choć raz złapali za sztyle od kilofów i łopat aby zaprotestować w imieniu innych grup zawodowych ? Czy wspierają przedsiębiorczość ?

Nie -- oni tylko wysyłają roszczenia .
Ktoś tu napisał , restrukturyzacja + prywatyzacja .Ja dodam oraz drastyczna redukcja wydatków na sferę budżetową -- D R A S T Y C Z N A

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 stycznia 2015r. o 23:03
Gnoju pospolity, zapraszam Cię na piwo :)

Mam pomysł , nie mój z resztą , zmiana żydowskiej Konstytucji .

Sami możemy sobie produkować i dystrybutować środek wymiany barterowej ... tzw. prawny środek płatniczy . My Polacy . Kim jesteś ścierwo , bo ja , Piotrek . Kilku Bolecnautów i Bolecnautek mnie zna :)

Twoje imię ciulu :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.