Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Organizacja wesela

~PRZYSZŁA ŻONA niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 20:57
Zaczynam się powoli zajmować organizacją ślubu, jeszcze nic nie wiem i chciałabym się poradzić. Do par, które mają to sobą. Na czym najlepiej zaoszczędzić? Gdzie robiliście wesele? Ile kosztowała jego organizacja? itd :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Asia niezalogowany
13 stycznia 2015r. o 8:33
Podstawa udanego wesela jest dobra restauracja i dobry zespol muzyczny (3-4-osobowy) i na tym nie oszczedzaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j niezalogowany
13 stycznia 2015r. o 10:10
moim zdaniem dobrze też nalezy wybrać przyszłego męża;)j
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asia niezalogowany
13 stycznia 2015r. o 10:17
masz racje to najwazniejsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
13 stycznia 2015r. o 10:40
~PRZYSZŁA ŻONA napisał(a): Zaczynam się powoli zajmować organizacją ślubu, jeszcze nic nie wiem i chciałabym się poradzić. Do par, które mają to sobą. Na czym najlepiej zaoszczędzić? Gdzie robiliście wesele? Ile kosztowała jego organizacja? itd :)


Polecam jednocześnie szukać sali, muzyki i fotografa/wideo - w ten sposób można najłatwiej wszystkie elementy układanki złożyć w jedną całość. Bo zdarza się, że ktoś szybko zaklepuje sale, a później nie możne znaleźć na ten dzień dobrej oprawy muzycznej albo porządnego fotografa.

Jeśli chciałabyś dostać konkretne porady musisz powiedzieć więcej o swoich planach - ilu gości przewidujesz? Jaki styl wesela jest ci najbliższy (tradycyjne? urban?) itp.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2015r. o 15:24
~Asia napisał(a): OSTATNIA WYPOWIEDZ JEST ZUPELNIE NIE NA TEMAT
Było pytanie na czym najlepiej zaoszczędzić, więc się człowiek wypowiedział. Zrobił skromne przyjęcie w domu. Wszyscy tu wypowiedzieli się na temat organizacji przyjęcia weselnego, a tematem jest organizacja ślubu. Co ci przeszkadza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jeszcze Panna niezalogowany
13 stycznia 2015r. o 15:51
Pytanie gdzie w Bolesławcu wydrukować (najlepiej, najtaniej) zaproszenia ślubne które sami projektujemy?

Z perspektywy planowania własnego ślubu najlepiej zaoszczędzić na kwiatach, jeśli wymyślisz sobie piwonie we wrześniu to policzą ci za to dużo pieniędzy a oprawa kwiatowa całego ślubu wyniesie kilka tysięcy, przemyśl jakie kwiaty są w tym okresie najtańsze i wymyśl coś ładnego z tego.. szkoda wydać dużą sumkę za coś co po 2 dniach pójdzie "do kosza", oczywiście jak komuś zależy na super oprawie to indywidualna sprawa. Czasami marzenia trzeba zderzyć z rzeczywistością i kosztami.

ps. teraz wszystkie kwiaciarki mnie powieszą :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2015r. o 16:26
~Asia napisał(a): OSTATNIA WYPOWIEDZ JEST ZUPELNIE NIE NA TEMAT



Może i nie ,bo osobie pytającej chodzi jednak o koszty związane ze ślubem i WESELEM,a wiadomo ,że jak ktoś wesela nie robi to kosztów nie ma a ona zdecydowała jak wynika z jej pytania ,żę chce wesele zorganizować,no i szuka gdzie i jak taniej.Co zaś do tego czy to mądre czy głupie nie robić żadnej uroczystości z zawarcia związku małżeńskiego,to każdy ma swoje zdanie.Ja swego czasu też z różnych przyczyn zrezygnowałam z tak zwanego wesela,było tylko parę osób z rodziny i 3 koleżanki,potem małe przyjęcie w Zodiaku [zamówiliśmy kilka stolików połączonych "do kupy"],no i bawiliśmy się dopóki nam się chciało,na drugi dzień poprawka w tym samym gronie w domu,no tyle,jednakze chociaż mam miłe wspomnienia z tego przyjęcia w Zodiaku ,bo obcy ludzie ,którzy tam byli ,składali nam życzenia i tańczyli z nami ,a nawet dedykowali nam piosenki ,to jednak po latach czegoś mi brak ,i wiem ,że brak mi tego wszystkiego co teraz widzi się na weselach,chyba żałuję ,że jednak nie było to wesele z tradycyjnymi obrządkami i białą suknią z welonem [wybrałam różową ,li tylko z przekory,żeby nie być jak wszystkie,bo nie byłam w ciąży ani nie miałam dzieci i był to mój pierwszy ślub,wtedy niektórzy jeszcze zwracali uwagę na to ,żeby nie zgrywać niewinnej dziewicy i spowijać sie w biel ,jak się miało już dzieci lub zawierało kolejny związek,więc raczej kobiety "z przeszłościa" unikały welonów i bieli,toteż ja moją różowością wzbudziłam zamieszanie w myślach moich gości,zreszta mniejsza z tym ,chodzi o to ,że ten dzień jest "jedyny" ,oczywiście jeśli się poważnie traktuje związek,i nie należy się jakoś ograniczać jeśli się nie musi bo coś w tym jednak jest ,mam na myśli te wszystkie ceremonie przedślubne i weselne,to się pamięta,a wspomnienia są ważne i na pewno nie jest niemądre organizowanie wesela,bo tak tylko prawie samotnie z zupą i drugim daniem wraz z flaszką ,to nie ma co wspominać ,takich dni mamy tak wiele ,owszem ,można i tak ,co kto lubi,pieniadze zostają "w kielni",tylko czy te pieniądze obok tego ,że są ważne,są tez najważniejsze.?Ktoś tam kiedyś śpiewał "szanujmy wspomnienia,bo warto COŚ mieć,wspomnienia są zawsze bez wad",a żeby je mieć na przyszłość to watro zainwestować.Tak ,że organizuj 'młoda" wesele i nawet jeżeli to kosztuje to warto dla niezwykłości tego dnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.