Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
23-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków
~ niezalogowany
18 stycznia 2015r. o 22:58
eto napisał(a):
skorn napisał(a): Narkotyki nie dla głupich, choćby nawet byli po doktoracie.


skon; A Ty próbowałeś ??


Coś ty to przecież grzech ciężki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 stycznia 2015r. o 23:33
osadzony napisał(a): No faktycznie. Trzeba być mądrym by sięgnąć po narkotyki, no żart roku. Trza być skończonym idiotom żeby po nie sięgnąć!!

Trzeba być mądrym, by z takich rzeczy umiejętnie korzystać, nie robiąc sobie krzywdy. Twoja znajoma do tego grona nie należy, trzeba się z tym pogodzić. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
18 stycznia 2015r. o 23:38
osadzony napisał(a): No faktycznie. Trzeba być mądrym by sięgnąć po narkotyki, no żart roku. Trza być skończonym idiotom żeby po nie sięgnąć!!


No i teraz postawmy człowieka który pali gandzię i obok niego postawmy wyborcę PO.
Który z nich to większy idio ta?

ps. Tusk palił gandzię, tak samo jak Owsiak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13180
#osadzony nieaktywny
18 stycznia 2015r. o 23:42
skorn napisał(a):
osadzony napisał(a): No faktycznie. Trzeba być mądrym by sięgnąć po narkotyki, no żart roku. Trza być skończonym idiotom żeby po nie sięgnąć!!

Trzeba być mądrym, by z takich rzeczy umiejętnie korzystać, nie robiąc sobie krzywdy. Twoja znajoma do tego grona nie należy, trzeba się z tym pogodzić. : )

Chciał bym byś powiedział mi to prosto w oczy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 stycznia 2015r. o 23:47
Też bym chciał wiele rzeczy, przede wszystkim by wymarli wszyscy ognoranci, którzy wpieprzają się w życie innych.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13180
#osadzony nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 0:00
~majętny Stef napisał(a):
osadzony napisał(a): No faktycznie. Trzeba być mądrym by sięgnąć po narkotyki, no żart roku. Trza być skończonym idiotom żeby po nie sięgnąć!!


No i teraz postawmy człowieka który pali gandzię i obok niego postawmy wyborcę PO.
Który z nich to większy idio ta?

ps. Tusk palił gandzię, tak samo jak Owsiak

No i co ja głosuje na PO, a na kogo mam głosować na PIS? i co uważasz że coś ze mną nie tak? narzekacie na rząd, jakoś ja mam studia i własną firmę i dla mnie rząd w sposób prawidłowy wykonuje swoje zadanie. Jak ktoś ma głowę na karku potrafi sobie tak poradzić że będzie żyć na poziomie... Narkotyki to śmierć i nic i nikt nie zmieni tego. Dobrze że nie wiecie jak wyglądam bo zaraz poszły by obrazy ze sterydy biorę, a doszedłem do tego ciężką pracą a nie paleniem lolka i życiu w marzeniach kiedyś będę... Błąd Wy narkomani nie będziecie nikim!!


Dopisane 18.01.2015r. o godz. 23:54:

A administracja powinna zamknąć temat bo nie prowadzi ta rozmowa do nikąd oprócz promowania narkotyków. Potem dzieciaki przeczytają i dojdą do wniosku że większość poleca i mówi że to nic złego wiec warto spróbować.... Warto chyba przemyśleć to.


Dopisane 19.01.2015r. o godz. 00:00:

skorn napisał(a): Też bym chciał wiele rzeczy, przede wszystkim by wymarli wszyscy ognoranci, którzy wpieprzają się w życie innych.
A więc Panie polonisto po co rozmawiasz z tymi " ognorantami " wszystkim Wam ćpuny brak jest jaj żeby iść przez życie świadomym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 stycznia 2015r. o 0:08
Wyborca PO mówi o świadomym życiu. Świat się kończy.

Szkoda czasu na ciebie. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13180
#osadzony nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 0:24
skorn napisał(a): Wyborca PO mówi o świadomym życiu. Świat się kończy.

Szkoda czasu na ciebie. : )

No widzisz świadomość wystarczy by żyć na poziomie. Chciałbym zobaczyć jak mówisz mi to w twarz. Dalsza konwersacja z ludźmi Twojego pokroju jest bezcelowe. Miłej śmierci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza