Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
23-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków
211
skorn
17 stycznia 2015r. o 16:27
Nie rób normy z marginesu. Nie obarczaj wszystkich odpowiedzialnością za to, co robi margines.

Znam ludzi, którzy palą, robią to sporadycznie, mają rodziny, pracę. Są odpowiedzialni.

Może zadajesz się z nieodpowiednimi osobami, stąd ta chęć kontrolowania życia innych.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13180
#osadzony nieaktywny
17 stycznia 2015r. o 16:29
Jeżeli ludzi po studiach prowadzący własne firmy to margines to kim Ty jesteś? plepsem?

Zmoderowano 17.01.2015 godz.16:38 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 stycznia 2015r. o 16:34
osadzony napisał(a): jak czytam takie rzeczy typu TRAWA NIE JEST WG zła to nuż w kieszeni mi się otwiera...

Trawa nie jest zła ani dobra. Tak samo "nuż" nie jest zły ani dobry, wszystko zależy od tego, kto go używa.

Możesz się tu dwoić i troić, ale nie znajdziesz dobrego kontrargumentu.


Dopisane 17.01.2015r. o godz. 16:34:

osadzony napisał(a): Jeżeli ludzi po studiach prowadzący własne firmy to margines to kim Ty jesteś? plepsem?

Dla ciebie mogę być i "plepsem". A jak u ciebie ze studiami? Polonistyka? ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13180
#osadzony nieaktywny
17 stycznia 2015r. o 16:45
"NÓŻ" nie polonistyka. Lecz AWF. Nie muszę szukać argumentów. Ja wiem swoje Wy swoje. Możecie mnie tu zlinczować, mam to gdzieś.

Zmoderowano 17.01.2015 godz.16:46 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 stycznia 2015r. o 16:50
Linczować to chcesz ty, pakując do więzienia wszystkich tych, którzy lubią zielone. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13180
#osadzony nieaktywny
17 stycznia 2015r. o 16:52
Lubieć a handlować to dwie inne życzy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~I tak policja mnie namierzy xD niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 17:32
Ustalmy jedno. Patologia i margines społeczny to jedno. Używanie substancji jak narkotyki, używki(alkohol etc), stymulanty (kawa), kofeina to drugie. Jak ktoś nie ma oleju w głowie to może się puścić nawet na trzeźwo z kimś albo podjąć jakieś złe życiowe decyzje. Każdy człowiek ma inne priorytety i chce przeżyć co innego. Nawet odechciało mi się dyskutować "Osadzony" przez takie podejście jak Ty masz. Założę się, że jakbyś mnie poznał to odniósłbyś wrażenie rozmowy z dość ułożonym psychicznie, oczytanym i wykształconym człowiekiem. BUM, zdarzyło się w życiu spróbować takiej czy innej substancji. To mnie skreśla? Już idę w stronę marginesu?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13180
#osadzony nieaktywny
17 stycznia 2015r. o 18:31
Hola hola ja też próbowałem raz i.nigdy więcej tego nie zrobię, to moja decyzja. Ja nie skreslam nikogo bo kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Ale nie akceptuje i nie zaakceptuje lubi którzy tego nadużywają i handlują tym smieciem. Też używam pewnej używki, która wg wielu z Was jest zła bo nic ma jej temat nie wiecie. Ale narkotyki to zło i za handel tym powinny być kary dotkliwe.


Dopisane 17.01.2015r. o godz. 18:31:

A jeżeli chodzi o puszczanie się to ta dziewczyna nigdy by tego nie zrobiła wcześniej, zmieniły to narkotyki!! i mam wiele przykładów jak narkotyki zmieniają ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.