Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oddaj krew potrzebującym
~ABrh+ niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 20:27
tak mi przykro, że krwiobus jest w remoncie i krew trzeba oddawać w B-cu na terenie sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych przy ulicy Komuny Paryskiej 6. Jest nadzieja, że autobus pójdzie do kasacji i będzie stały punkt krwiodawstwa w kilkudziesięciotysięcznym mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TomTom niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 20:44
Nie będzie tak samo jak nie będzie np w Lubaniu i Zgorzelcu, bo za mało jest chętnych do oddawania, to nie te czasy a ludzie teraz oczekują nie wiadomo czego za oddanie krwi a większość przywilejów się pokończyła w tym dodatek do emerytury a co do krwiodawców to zostali tylko Ci najlepsi, którym przyświeca idea Honorowego Krwiodawstwa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lukasz niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 21:49
Teraz jest extra. Zanim oddasz krew to możesz sobie postać koło autobusu i nieważne czy na dworze jest +30 czy -30, stoisz sobie i czekasz. Trzeba być twardym. Na razie dziękujmy pogodzie że nie ma mrozów. Teraz to krwiodawca musi się prosić żeby oddać krew. Sukcesów życzę RCKIK przy naborze nowych dawców. Ja zdaję tylko z przyzwyczajenia. Mam też nadzieję że ten autobus pojedzie do huty na przetop i nigdy nie wróci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Były dawca niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 9:20
Krwiodawstwo jak wszystko co państwowe zeszło na psy.

Oddałem 22,5 litra i na tym koniec .Zostałem wykorzystany i oszukany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 9:22
bardzo dobrze że się zepsuł , na złom z takim gratem, pamietam jak na Zwyciestwa było fajnie , ciepło , kawkę można było wypić a tu ........ w autobusie to tak jak pod mostem , taki dziadowski kraj ..............nic się nie opłaca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 9:24
oddałem 45 litrów i nigdy nie pójdę do tego wozu drzymały oddać krwi !!!!!!!!!!!! trzeba się szanować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 9:46
krew za darmo,to tylko w tym kraju, :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 9:49
~lukasz napisał(a): Teraz jest extra. Zanim oddasz krew to możesz sobie postać koło autobusu i nieważne czy na dworze jest +30 czy -30, stoisz sobie i czekasz. Trzeba być twardym. Na razie dziękujmy pogodzie że nie ma mrozów. Teraz to krwiodawca musi się prosić żeby oddać krew. Sukcesów życzę RCKIK przy naborze nowych dawców. Ja zdaję tylko z przyzwyczajenia. Mam też nadzieję że ten autobus pojedzie do huty na przetop i nigdy nie wróci.

możesz poczekać na wygodnych kanapach na swoją kolejkę w MCC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.