Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
IV miejsce w Polsce
~Rodziciel niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 10:29
Moje dziecko skończyło tą szkołę .Obecnie jest na drugim roku studiów .
Niestety jego refleksje nie są tak optymistyczne jak dyrekcji szkoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 11:55
hah za krec iste zawody czekaja na ludzi po tych wieśniackich kierunkach, potem ida na studia TiR opierdalaja sie a potem placz bo w polsce nie ma pracy dla animatorów, któzy własciwie nic nie potrafia

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 13:10
Szkoły produkują teraz przyszłych bezrobotnych.
Stewardessa po tech.hotelarskim? Dobre sobie! W tym kierunku trzeba znać przynajmniej 3 języki bardzo dobrze.
Dlaczego nie ma kierunków medycznych gdzie zapotrzebowanie jest ogromne?
Jestem absolwentką tej szkoły i żałuję, że ją wybrałam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
15 stycznia 2015r. o 13:13
~ napisał(a): Szkoły produkują teraz przyszłych bezrobotnych.
Stewardessa po tech.hotelarskim? Dobre sobie! W tym kierunku trzeba znać przynajmniej 3 języki bardzo dobrze.
Dlaczego nie ma kierunków medycznych gdzie zapotrzebowanie jest ogromne?
Jestem absolwentką tej szkoły i żałuję, że ją wybrałam!




Sukces szkoły olbrzymi, IV miejsce w Polsce. Zawód bardzo ważny i potrzebny. Gratuluję!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 14:35
Jakich kierunków medycznych ? Chcesz podcierać ofajdane tyłki za 5% miesięcznego wynagrodzenia lekarza.?, jeśli tak to powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 17:46

Skoro ta szkoła jest taka świetna to ciekawe dlaczego z mojego rocznika tylko 2/34 osoby pracuje w wyuczonym zawodzie?
Ano dlatego, że płaca jest gów...!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 12:06
Z racji starzenia się społeczeństwa będzie zapotrzebowanie na zawody medyczne .Szkoda,że Bolesławcu zlikwidowano dobrze prosperujące Liceum Medyczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 14:04
Kazimierz Marczewski napisał(a): Sukces szkoły olbrzymi, IV miejsce w Polsce. Zawód bardzo ważny i potrzebny. Gratuluję!

O skali sukcesu decyduje punkt odniesienia. Jeśli w rankingu brały udział 4 szkoły hotelarskie to ciężko byłoby mówić o sukcesie zajmując czwarte miejsce.
W artykule nie podano ile szkół stawało w szranki. A bez takich danych artykuł można uznać jedynie za tanią propagandę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.