Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

nieuprzejma obsługa

~klientka niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 13:11
Obsługa tam jest fatalna, moje dziecko przegladalo spokojnie gazetki, starszy pan nagle wykrzyknął Po co to ruszasz!?niestety nie zauważył, że stoję obok i wszystko widzę. Napewno Ja juz nigdy tam nie wejdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 13:28
~klientka napisał(a): Obsługa tam jest fatalna, moje dziecko przegladalo spokojnie gazetki, starszy pan nagle wykrzyknął Po co to ruszasz!?niestety nie zauważył, że stoję obok i wszystko widzę. Napewno Ja juz nigdy tam nie wejdę.


Ale masz mniemanie "Ja" o sobie - to widać, słychać i czuć.

Jak dziecko bawiło się "świerszczykiem" to normalne że chciał je ochronić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łaciata niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 13:35
Kurai , jesteś burakiem jakich mało. Pretensje do obsługi sklepu? Paranoja! Brak kultury z Twojej strony. N ie nauczono porządku? Wstyd! Ktoś wcześniej napisał, jaka obraza, że trzeba to opisywać, tu, na portalu. Ja pierniczę - żenada! Też pracuję w sklepie i wiem, ile roboty dodatkowej jest przez takich buraków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 14:31
~ napisał(a): Jak postawisz klocka nie tam gdzie trzeba to obsługa zaniesie do toalety.
Mama kultury i szanowania pracy innych nie nauczyła?
Co za durne ba.bsko.



Zgadzam się,takich flejtuszących czyli odkładających gdzie popadnie towar ,"bo mi się jednak odwidziało" ,to należy ze sklepu wypraszać,sama natknęłam się na kawałek zaśmiardłego mięsa w woreczku foliowym zważonego i odłożonego między farby do włosów ,bo się jakaś "paniusia" pokroju założycielki tematu rozmyśliła i upchała swoje mięso z kosza między farby i leżało tam aż się zaśmierdziało.Pewnie w domu tez syf robi. Najpierw należy zacząć od siebie i nauczyć się kultury a potem wymagać od innych. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
17 stycznia 2015r. o 14:36
Człowiek (...).. Szkoda słów na "klienta"... zamień się "kliencie" na 1 dzień z pracownikiem sklepu, a zobaczysz jaki to gówniany miód- użeranie się z wiecznie nie zadowolonymi (dobrze że nie wszyscy tacy są).

Zmoderowano 17.01.2015 godz.15:45 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Harold niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 14:58
Popieram obsługi sklepów chociaż nie zawsze , klienci są okropni , wpychają towar miedzy półki z chemia bo sie Paniusi odwidziało , wiocha wiocha wiocha , nie obrażając ludzi ze wsi bo oni maja wiecej kultury .............znacznie wiecej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 15:41
ojciec napisał(a): Człowiek (...).. Szkoda słów na "klienta"... zamień się "kliencie" na 1 dzień z pracownikiem sklepu, a zobaczysz jaki to gówniany miód- użeranie się z wiecznie nie zadowolonymi (dobrze że nie wszyscy tacy są).



Bredzisz coś człowiecze "z miasta",(...) Powtarzasz zasłyszany gdzieś i oklepany a także głupi frazes bezmyślnie bez ładu=składu.Ludzie ze wsi nie upychają towaru po kątach ,oni szanują jedzenie i nie dopuszczają myśli ,że pokarm mógłby się zmarnować gdzieś zapomniany,a także inne rzeczy,nie koniecznie spozywcze,poza tym ludzie ze wsi nie są wygodni i leniwi ,.Syf po sklepach [upychanie rzeczy gdzie się da,bo się rozmyślili],robią miastowe wygodnisie i wygodniccy.Człowiekowi ze wsi do głowy by nie przyszło ,żeby zrobić bałagan w sklepie.Tak ,że nie powtarzaj głupio "człowiek ze wsi wyjdzie a wieś z człowieka nie",bo to świadczy o twojej miernocie,na wsiach też są markety i sklepy większe i mniejsze [tez samoobsługowe],i nikt tam nie robi podobnych rzeczy .

Zmoderowano 17.01.2015 godz.15:46 - powód: zmoderowanie cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
17 stycznia 2015r. o 16:59
Ludzie przestańcie się podniecać !! Przecież koleś specjalnie prowokuje idiotycznym tematem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.