Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na obwodnicy
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 19:48
~kierowca nie rajdowy napisał(a): Wlasnie, dobry pomysl, gdyby na nawieszchni drogi namalowac biala farba jaka predkoscia trzeba jechac, a nastepnie radary przenosne naturalnie by nauczyc szacunku do zachowania naleznej predkosci.
Jezeli wiemy, ze osoba jedzie 30 /h to z pewnoscia zdazymy wykonac manewr skretu albo tez wychamowac. Proste. Jest wiele miejsc na swiecie gdzie w pewnych miejscach jest nawet 20/h i nie ma swiatel ale od czasu do czasu radar i kilka mandatow wysokosci takiej kwoty, by ludzom sie nie oplacalo przekraczac predkosci, a i punkty karne.....tez....Przykro ale sama widzialam jak przyspieszali jeszcze bo stalam przed przejsciem dla pieszych,, hmmmmmoze warto wdrozyc spokojna jazde. :>


Że co? Prędkość i znaki poziomie nie idą w parze, niestety. Poza tym, jasne, ograniczmy prędkość najlepiej do 5 lub 10km/h, żeby było bezpieczniej, bo przecież nawet auto będzie całe po wypadku .... ech.... MĄDROŚĆ I INTELIGENCJA - to są dwie cechy, które za kółkiem się przydają, a nie idiotyczne ograniczenia tam, gdzie być ich nie musi. Jak ktoś nie potrafi wjechać z podporządkowanej drogi, to nie powinien jeździć. Szybsza jazda po głównej też nie jest wymówką, bo przecież się widzi i można oszacować, jak kto jedzie i czy zdążę wyjechać, czy nie. Nie pochwalam oczywiście jazdy ponad ograniczenia, ale też ta osoba, która wjeżdża i jeździ zgodnie z przepisami MUSI myśleć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 19:49
Aleś Ty mądry. Pytam poważnie bo nie wiem czy to nie moja koleżanka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robert niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 20:01
Ale o co wam chodzi.... ronda , światła i co jeszcze? Jak ktos nie umie jezdzic to nic mu nie pomoze. Ktos sie nie stosuje do krd to sam musi miec swiadomosc ze bicz se na glowe kręci. Najgorsze są baby za kierownicą, roztrzepane i tępe jak but. Jestem mechanikiem i powiem wam ze zawsze jak baba przyjezdza auto naprawic to ma taki syf w aucie ze jak drzwi otworzy to caly syf sie normalnie z auta wysypuje. To normalka , nie szukajcie winy w skrzyżowaniu , poprostu kierujący mial przepisy gdzieś i chciał przelecieć na szybko lub zagadal sie przez telefon i nie zauwazyl. Priste. Kompletny brak odpowiedzialnosci zawinil s nie skrzyzowanie tu ktos obarcza winą. Ludzie nauczcie sie myśleć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 20:31
Zróbcie coś z tym skrzyżowaniem... juz drugi wypada w przeciągu miesiąca :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 20:37
~robert napisał(a): Ale o co wam chodzi.... ronda , światła i co jeszcze? Jak ktos nie umie jezdzic to nic mu nie pomoze. Ktos sie nie stosuje do krd to sam musi miec swiadomosc ze bicz se na glowe kręci. Najgorsze są baby za kierownicą, roztrzepane i tępe jak but. Jestem mechanikiem i powiem wam ze zawsze jak baba przyjezdza auto naprawic to ma taki syf w aucie ze jak drzwi otworzy to caly syf sie normalnie z auta wysypuje. To normalka , nie szukajcie winy w skrzyżowaniu , poprostu kierujący mial przepisy gdzieś i chciał przelecieć na szybko lub zagadal sie przez telefon i nie zauwazyl. Priste. Kompletny brak odpowiedzialnosci zawinil s nie skrzyzowanie tu ktos obarcza winą. Ludzie nauczcie sie myśleć.

No zaraz mnie chyba trafi...może i baby sa najgorsze ja tam jestem kobietą, nie mam syfu w samochodzie i ogólnie o niego dbam, nigdy nie miałam żadnej stłuczki i nie raz ratowałam sie przed wypadkiem bo mi jakiś baran wyjechał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 20:44
Ludzie komentujecie nawet nie wiecie co czuje rodzina tej kobiety i tego malenstwa myslicie ze pomagacie im takimi komentarzami?! Puknijcie sie w glowe zawsze po wypadku znajdzie sie banda mondrych ...i, a wczesniez zadny nie pomysli! Calym serduchem jestem z rodzinka poszkodowanej!Musi byc dobrze!!!!!!!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 20:46
Dokładnie, sama też nie miałam nigdy wypadku, więc nie oczerniaj kobiet. A to, że na tym skrzyżowaniu co chwilę jest wypadek, to chyba jednak świadczy o skrzyżowaniu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Masza niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 20:48
To nie jest żadna Kasia K. Zostawcie kobietę w spokoju. Jak chcecie podywagować nt. obwodnic, prędkości, rozumu itp. bezeceństw, to załóżcie nowego posta. Tutaj już wystarczy wolnych interpretacji każdego z osobna i wszystkich razem. Różaniec do ręki i modlić się o pomyślne zakończenie całej tragedii!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.