Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Minister Edukacji Narodowej w Bolesławcu
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 stycznia 2015r. o 20:53
A wracając do sprawy, Drogi Papugo , jako żem mistrz zamieszania , zgodnie ze stwierdzeniem naszego forumowego Ateisty, ucznia Paligłupa ;) Udowodnić istnienie bogów , dzisiaj jest już w zasadzie bardzo łatwo. Było to cięższe , jeszcze pięćdziesiąt lat temu. Wtedy prekursorzy edukacji narodowej , jak Deniken i Sitchin , w d.upie mieli akademickie wykłady i na własną rękę szukali odpowiedzi na pytania : dla przykładu : kto zrobił rysunki na pustyni Nascca , kto postawił Stelle w Etiopii i kto dał " Czarne Słońce", Majom . Kto zbudował piramidy , nie tylko w Egipcie ?

To Kosmici , w których Kościół Katolicki nie wierzy. Żaden z Nieomylnych , na przestrzeni wieków , nawet słówkiem nie zgrzeszył . Czytałem bulle o masonach i czarownicach. Wrogach Kościoła i " baranach bożych " , ale żaden z nieomylnych o Kosmitach nie mówi.

Żeby jasność była , niech który ze zwolenników poezji JP II wskaże mi fragment encykliki Papieża Polaka , gdzie Nieomylny Polak, gada o Kosmitach. Chętnie poczytam :)

Edukacja zaczyna się od woli. A na początku edukacji było Słowo ... cokolwiek miało by to znaczyć Papugo :)

Reasumując : Stwórca jest , to nie jest kwestia wiary , tylko wiedzy. Stwórcy nie należy milić z Elohim , Siwa , Jahwe , Antena TV ... itd :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
23 stycznia 2015r. o 21:07
Podsumowując .

Uczeń ma wierzyć w to co słyszy od profesorów i pokładać nadzieję ,że są nieomylni . Jakakolwiek własna inicjatywa ,próba wolnego myślenia ,musi spotkać się z ostracyzmem ,pełnym potępieniem :( Komu i dla czego zależy na tym ,zeby ukrywać przed ludźmi pewne prawdy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 21:09
Patrzalski napisał(a): Podsumowując .

Uczeń ma wierzyć w to co słyszy od profesorów i pokładać nadzieję ,że są nieomylni . Jakakolwiek własna inicjatywa ,próba wolnego myślenia ,musi spotkać się z ostracyzmem ,pełnym potępieniem :( Komu i dla czego zależy na tym ,zeby ukrywać przed ludźmi pewne prawdy ?


"Według uczniów ksiądz w czasie lekcji miał wyjąć butelkę i kazał dziecku symulować na niej seks oralny. "
"...ks. dr Andrzej Sapieha, rzecznik kurii diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. - Na razie nie ma powodów do zawieszania katechety. Dalej, normalnie pełni swoją funkcję."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 stycznia 2015r. o 21:15
zauważ że ''stwórców'' jest tylu co kultur na Ziemi...
a że ekspansywność i chęć wywyższenia się jednej nad drugą kulturą jest zazwyczaj większa niż przykazania danej ''kultury'' na to wskazują , biorą się z tego wojny ...nawet te na forum :D
ktoś chce zawsze dominować ale nie wszyscy na to chcą pozwolić ;)
zapytał bym jakie to było ''słowo'' ale domyślam się że nie bardzo ktokolwiek odpowiedział by mi na to jakie ono było... ;)
a kolejnej ''lekcji '' nie mam zamiaru doświadczać...

ktoś tu już próbował mi wmówić coś o wyższości kultury chrześcijańskiej nad innymi,że tylko ona potrafiła najdoskonalej budować wszystko począwszy od architektury po zasady moralne...
myślisz że miał rację? :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartek niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 21:27
Oczywiście, że miał. Ale chyba odbiegamy od tematu :-) Czy to zdjęcie pani Ministry, to zdjęcie z wigilijnego czatu ze "środowiskiem", który zakończył się mega blamażem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 stycznia 2015r. o 21:34
~ napisał(a):
Patrzalski napisał(a): Podsumowując .

Uczeń ma wierzyć w to co słyszy od profesorów i pokładać nadzieję ,że są nieomylni . Jakakolwiek własna inicjatywa ,próba wolnego myślenia ,musi spotkać się z ostracyzmem ,pełnym potępieniem :( Komu i dla czego zależy na tym ,zeby ukrywać przed ludźmi pewne prawdy ?


"Według uczniów ksiądz w czasie lekcji miał wyjąć butelkę i kazał dziecku symulować na niej seks oralny. "
"...ks. dr Andrzej Sapieha, rzecznik kurii diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. - Na razie nie ma powodów do zawieszania katechety. Dalej, normalnie pełni swoją funkcję."

nie ma powodów bo jak sam zainteresowany ''wyjaśnia''
''żartowałem''

niesamowity ''dow...cipas '' z tego ''katechety'' a rodzice ponuraki ,nie potrafią zrozumieć '' żartu''
jak przypuszczam prokuratura też to weźmie za ''żart'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 stycznia 2015r. o 21:37
falco napisał(a): ...
zapytał bym jakie to było ''słowo'' ...


Ja też Słowa nie znam , mogę się jedynie w swej ludzkiej ułomności domyślać. Wiedza Absolutna, Kreowana przez Miłość do Stworzenia. Facet i Żeńścina ?

Ale wiem , że jest , Papugo :)

Życzę Ci, abyś Słowo znalazł :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
23 stycznia 2015r. o 21:47
To słowo ... to ... O KUR>>WA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza