Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
XV Opłatek Niepełnosprawnych
~majętny Stef niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 13:30
"Dzięki ludziom dobrej woli kilkaset osób zgromadziło się na niezwykłym, integracyjnym spotkaniu."

Rozumiem że człowiek dobrej woli to Darek i ksiądz.

Gdyby niepełnosprawni nie mieli głodowej rentki to myślę że by się sami zorganizowali i zintegrowali ale żyją pod panowaniem ludzi dobrej niewoli :)
Wymyślono kiedyś OFE i emeryci mieli leżeć pod palmami ale niestety nie wyszło dzięki ludziom dobrej niewoli i siedzą w domu.
Co prawda mogą sobie zorganizować ognisko ale potrzebują zgody ludzi dobrej woli i straży miejskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 14:23
A ja podpisuję się pod tym oboma rękami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 15:51
pan Relich i Pani Lityńska - Ludzie dobrej woli za swoje skromnie pieniądze !!!.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 16:07
A ja wole zeby opłatek tradycyjnie był w grudniu, bo sie boję ze Wielkanocne sniadania bedą trwały do czerwca -SZOPKA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ON niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 16:30
Jak bym mógł coś doradzić, ale nie w kwestii czepiania się, bo spotkanie uważam za bardzo udane. Osoby, które miały za zadanie rozstawianie stołów - 1 metr miejsca pomiędzy stołami nie wystarcza na krzesła dla dwóch osób siedzących tyłem do siebie i na przejście kogokolwiek pomiędzy nimi - chyba było to widać, prawda ? Podczas mszy te osoby musiały wstawać i dość długo stać. Z drugiej strony - po bokach spokojnie można było dostawić po 1 stole do każdego rzędu. Byłoby zdecydowanie luźniej. Nawet dla zdrowych ciężko było przejść, a proszę sobie wyobrazić osoby niepełnosprawne - "zduszone śledzie". Poza tą drobną sprawą - dziękuję, jestem zadowolony :) Parę rzeczy bym zmienił w programie, ale organizacją zajęli się ludzie, którzy tak to ustalili i to oni decydują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mala niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 18:23
Ja musze przyznac ze w tym roku bylo to swietnie przygotowane,pomijajac to ze bylo troche ciasno miedzy stolami.Natomiast bardzo nie podobalo mi sie zachowanie niektorych osob ich pazernosc.Co gorsze i bulwersujace nie robia to osoby niepelnosprawne ale za zwyczaj ich pseldo opiekunowie .Szczegolnie chcialabym aby przeczytala to bardzo elegancko ubrana Pani z pierwszego rzedu po lewej stronie ,bezczelnie odwrocila sie do drugiego rzedu gdzie siedzieli niewidomi i niedowidzacy chwycila miske z cukierkami i wsypala do swojej pieknej duzej torebki ,w tym czasie czesc z nas poszla po paczki i nie stety chociaz wygladaly cukiereczki apetycznie nawet ich nie skosztowalismy.Brawo dla tej Pani bo na biedna nie wygladala.Teraz juz wiem do czego sluza te duze ,pakowne torebunie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
24 stycznia 2015r. o 18:34
Przekaz zdjec jest taki, ze Pan Starosta byl glownym celebransem, nawet nie wspolkoncelebransem. Ksiezy przy oltarzu nie bylo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 20:36
uwierzył bym w dobre intencje organizatora tego spotkania dla tych biednych ludzi gdy by nie ci dobrze opłacani pracownicy samorządowi i politycy, którzy są eksponowani przy tej okazji- wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.