Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
XV Opłatek Niepełnosprawnych
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 22:15
~mala napisał(a): Szczegolnie chcialabym aby przeczytala to bardzo elegancko ubrana Pani z pierwszego rzedu po lewej stronie ,bezczelnie odwrocila sie do drugiego rzedu gdzie siedzieli niewidomi i niedowidzacy chwycila miske z cukierkami i wsypala do swojej pieknej duzej torebki ,w tym czasie czesc z nas poszla po paczki i nie stety chociaz wygladaly cukiereczki apetycznie nawet ich nie skosztowalismy.Brawo dla tej Pani bo na biedna nie wygladala.Teraz juz wiem do czego sluza te duze ,pakowne torebunie.

Jeżeli tak rzeczywiście było, to trzeba było powiedzieć to tej kobiecie, a nie liczyć na to, że przeczyta. Może nawet nie umie korzystać z internetu. Czy w tych waszych paczkach było aż tak mało słodyczy, że żałujesz cukierka ze stołu, a raczej nie poznania jego smaku? Może kobieta była umysłowo niesprawna i biedna, a o elegancki strój nie tak trudno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 23:00
A ja myślałem że w Radomiu takie zwyczaje. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
25 stycznia 2015r. o 11:46
~ napisał(a): Jeżeli tak rzeczywiście było, to trzeba było powiedzieć to tej kobiecie, a nie liczyć na to, że przeczyta. Może nawet nie umie korzystać z internetu. Czy w tych waszych paczkach było aż tak mało słodyczy, że żałujesz cukierka ze stołu, a raczej nie poznania jego smaku? Może kobieta była umysłowo niesprawna i biedna, a o elegancki strój nie tak trudno.

moja córka była tam kelnerującą wolontariuszką-opowiadała po powrocie jak jakas kobieta bezczelnie wysypała ciasto z tacy do torby,a później jeszcze z pretensjami do kelnerek wyskoczyła,że ciasta na stołach brakuje-młoda się popłakała,bo z czymś takim do czynienia jeszcze nie miała

Zmoderowano 25.01.2015 godz.20:37 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 12:05
agaser napisał(a):
moja córka była tam kelnerującą wolontariuszką-opowiadała po powrocie jak jakas kobieta bezczelnie wysypała ciasto z tacy do torby,a później jeszcze z pretensjami do kelnerek wyskoczyła,że ciasta na stołach brakuje-młoda się popłakała,bo z czymś takim do czynienia jeszcze nie miała


Dziwne że płakała, powinna się cieszyć.
Jeżeli pani wszystko wzięła hurtem i jeszcze chciała dokładkę to znaczy że jej smakowało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mala niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 12:15
Potrafie odroznic osoby chore a zdrowe.Nie chodzilo o same cukierki tylko o czysto ludzkie zachowanie poniewaz sama jestem osoba niepelnosprawna i nie chcialaby aby wlasnie postrzegali nas jako osoby biedne ,chytre i zachlanne.Choroba dopada ludzi z roznych srodowisk i tu nasz racje ze wyglad nie swiadczy o niepelnosprawnosci .Natomiast szanuje zasade impreza sie konczy mozna sobie wziasc a nie w trakcie kiedy inni nawet nie zdarza sprobawac .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 14:03
Nie dajcie się wkręcić pod Caritas ,bo bedziecie mieli jeszcze mniej na stole. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdziwiony niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 19:48
Dlaczego to spotkanie nie jest przed świętami ,lub tuż po świętach ,kiedy to czuje się tę całą atmosferę świateczną ?
Opłatek pod koniec stycznia-jakies nieporozumienie :(
Kto decyduje o dacie?
A może w marcu zrobić ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~i niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 14:38
dla tego jest pod koniec stycznie , bo wówczas nie ma tłoku medialnego a w grudniu wszyscy robią i promocja serdecznych polityków się gubi - "gubią się w tłumie" a tak proszę lepiej widać jak od polityków i urzędników kapie dobroć z serc. Czy teraz już wiadomo dla czego w styczniu ?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.