Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zamiast koperty, przelew na konto parafii
~Bezpartyjny niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 20:21
Bolec.info coraz bardziej mnie rozczarowuje, zamiast znaleźć tu ciekawe wiadomości z miasta ostatnio ciągle jakieś "wieść" które odciągają ludzi od kościoła. Nie tego się spodziewałem po bolesławieckich mediach..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pele niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 20:28
~Bezpartyjny napisał(a): Bolec.info coraz bardziej mnie rozczarowuje, zamiast znaleźć tu ciekawe wiadomości z miasta ostatnio ciągle jakieś "wieść" które odciągają ludzi od kościoła. Nie tego się spodziewałem po bolesławieckich mediach..


A mi się podoba taki pomysł :)
Kiedy mieszkałem w Coventry podobne rozwiązanie było praktykowane, kiedy przyjdzie do mnie ksiądz zostanie poproszony o odpowiedni numer konta, super! :)
ps. a Tobie kto każe czytać bolec.info ?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 20:56
chłopie, nie rób tego !! każdy polski księżulo wpisze Cię na czarną listę, gdyby chcieli wpłat na konto to by to ogłaszali, oni wolą żywą gotówkę bo jej nigdzie nie rejestrują, to takie trudne do zrozumienia :D

Zmoderowano 27.01.2015 godz.19:14 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łobuz niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 7:45
~Bezpartyjny napisał(a): Bolec.info coraz bardziej mnie rozczarowuje, zamiast znaleźć tu ciekawe wiadomości z miasta ostatnio ciągle jakieś "wieść" które odciągają ludzi od kościoła. Nie tego się spodziewałem po bolesławieckich mediach..

to sam kosciol oddciaga ludzi od siebie. ile mozna sluchac o przekretach ksiezy, molestowaniu dzieci przez nich i calej reszcie. jedna wielka czarna sciema!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 11:29
Prawdę piszesz człowieku,popieram.

Zmoderowano 27.01.2015 godz.19:14 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 13:00
~łobuz napisał(a): to sam kosciol oddciaga ludzi od siebie. ile mozna sluchac o przekretach ksiezy, molestowaniu dzieci przez nich i calej reszcie. jedna wielka czarna sciema!!


Ściema - to odpowiednie określenie!
Ściemniasz - aby uspokajać własne sumienie zwalasz winę na czarnych!
W 2014 roku w polskich więzieniach siedziało za pedofilię ponad 1500 więźniów. Wśród nich był tylko jeden ksiądz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 13:25
Czy jak polscy politycy nie siedzą w pierdlu, to znaczy, że nie kradną ?? :P

Zmoderowano 27.01.2015 godz.19:14 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 stycznia 2015r. o 15:01
A ty potrafisz udowodnić, ze nie jestes złodziejem czy pedofilem?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza