Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problem z częściami do samochodu/ motocykla

12822
#janko9 nieaktywny
27 stycznia 2015r. o 6:22
Kupiłem i od jakiegoś czasu remontuję fiata 125p. Nie sądziłem, że jest taki duży problem z częściami. Chciałem wymienić łożyska i piasty - tylko jak i gdzie to zdobyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 6:28
W muzeum:)
A tak na serio to szukasz nowe czy może być używane?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
27 stycznia 2015r. o 7:48
http://allegro.pl/zestaw-lozysk-piasty-przod-l-fso-polonez-fiat-125p-i4945901430.html
szukałem 10 sekund

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wszędzie szmelc niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 12:23
bartek23 napisał(a): http://allegro.pl/zestaw-lozysk-piasty-przod-l-fso-polonez-fiat-125p-i4945901430.html
szukałem 10 sekund


Za tą cenę, to zapewne plastelinowa chińszczyzna :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~No cóż... niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 14:14
A czego się spodziewać za taką cenę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 16:00
~wszędzie szmelc napisał(a): Za tą cenę, to zapewne plastelinowa chińszczyzna :/

takie też pośmigają chyba że będziesz latał fiaciną 100000 rocznie to wtedy każde nie wytrzyma ,pamiętaj że pudełko firmowe to nie znaczy że dobre sam sie przekonałem jak na podróbach śmigam rok i nic a na firmowych polatałem 6 miesięcy i były do wymiany.

Zmoderowano 27.01.2015 godz.19:11 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edmund niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 16:52
Przychodzi mi do głowy jedynie szrot - tylko na szrotach też może być problem z tak starymi autami. Szukałeś na aukcjach itd? Czasami mają tam do sprzedaży za bardzo niewielkie pieniądze całe auta na części - tylko nie ma gwarancji, że łożyska i piasty będą nadawały się do użytku. Zapytaj jeszcze tutaj: http://www.rombor.com.pl/ jak nie znajdą odpowiednich, to zrobią Ci takie łożyska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirek niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 19:08
Łożyska do piasty przedniej CBK 087 i CBK 088. 2 sztuki na jedno koło. Jedź do Bolbaru na Kościuszki, lub Matex na Zwycięstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza