Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ewa Jakubowicz w "Pierwszej miłości"
~Tylko ja niezalogowany
27 stycznia 2015r. o 23:22
Dziwni jesteście ludzie. Krytykujecie kogoś kto pewnie spełnia swoje marzenia, a sami (jestem o tym przekonana) siedzicie na tych swoich tłustych dupach przed komputerem, bo tylko to potraficie robić i tylko na tyle was stać. A no nie...pomyliłam się. WYBACZCIE !! stać was jeszcze na to, żeby każdego krytykować. Bo wy jesteście tacy świetni prawda?! Robicie karierę w mega amerykańskich firmach prawda? Siedzicie w tej dziurze Osiecznicy czy innych okolicach i wylewacie swój żal krytykując innych. A sami do czego doszliście w życiu? do G...Ó...W...N...A... !! I tu jest wasz problem.

Ja choć nie znam dziewczyny i nie oglądam tego serialu bardzo gratuluję i uważam, że to wielki sukces dostać się do serialu emitowanego przez ogólnopolską telewizję. Do castingu podchodzi na pewno mnóstwo ludzi więc nie jest łatwo się dostać. Trzymam kciuki za dalsze role i za to żebyśmy zobaczyli ją kiedyś na ekranie kina :)

I zdecydowanie obejrzę choć jeden odcinek tego serialu z naszą aktorką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 0:05
~Tylko ja napisał(a): Dziwni jesteście ludzie. Krytykujecie kogoś kto pewnie spełnia swoje marzenia, a sami (jestem o tym przekonana) siedzicie na tych swoich tłustych dupach przed komputerem, bo tylko to potraficie robić i tylko na tyle was stać. A no nie...pomyliłam się. WYBACZCIE !! stać was jeszcze na to, żeby każdego krytykować. Bo wy jesteście tacy świetni prawda?! Robicie karierę w mega amerykańskich firmach prawda? Siedzicie w tej dziurze Osiecznicy czy innych okolicach i wylewacie swój żal krytykując innych. A sami do czego doszliście w życiu? do G...Ó...W...N...A... !! I tu jest wasz problem.

Ja choć nie znam dziewczyny i nie oglądam tego serialu bardzo gratuluję i uważam, że to wielki sukces dostać się do serialu emitowanego przez ogólnopolską telewizję. Do castingu podchodzi na pewno mnóstwo ludzi więc nie jest łatwo się dostać. Trzymam kciuki za dalsze role i za to żebyśmy zobaczyli ją kiedyś na ekranie kina :)

I zdecydowanie obejrzę choć jeden odcinek tego serialu z naszą aktorką.



Jak mówi stare przysłowie "byle co żresz i byle co gadasz ,jednym słowem G,Ó,W,N,O żerstwo przez ciebie przemawia.Od Osiecznicy ci wara ,w jakiej ty dziurze zas,,nej siedzisz nikogo nie obchodzi więc won od Osiecznicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 0:18
Zapraszam na strone z darmowymi odcinkami pierwszej miłości!
http://pierwszamilosc-odcinki.24tm.pl/
Już teraz jest dostępny przedpremierowy odcinek 2026 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 0:35
Ładna dziewczyna, życzę jej dużo sukcesów. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~paczaj niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 7:42
Czołem! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
28 stycznia 2015r. o 9:19
Dziwna logika - praca za najniższą krajową jest powodem do dumy, a granie w niezłym jak na polskie realia serialu emitowanym przez ogólnopolską telewizję to powód do wstydu?:)

Trzymam kciuki za Ewę:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 stycznia 2015r. o 9:29
Widać ,że polacy (celowo małe p) sa bardzo zawistni :(
Dziewczyna dostała sie do serialu ,który jest popularny , dla tej dziewczyny pewnie to niemały sukces i pewnie widzi szanse na jakąs karierę ,czy też na zasilenie konta w pieniążki :) ;) ;)

Ja sam tych wszystkich seriali nie ogladam ,dziewczyny osobiście nie znam, do samej miejscowości z której pochodzi nic nie mam, ot w żaden sposób negatywnie mnie to nie rusza, dostała sie i już ;) powodzenia i tyle :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 9:31
Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie