Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

maszyna do szycia

4218
#zofka nieaktywny
28 stycznia 2015r. o 0:10
Kto w Bolesławcu naprawia maszyny do szycia.Ludziska dajcie namiary,maszyna mi padła,a mam pilne szycie. :D .513080190 :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andy niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 8:46
Jest gość w Łaziskach, namiar mam chyba w domu ( jak jechać to za torami, jakieś 500 m po prawej, jest dom z zielonym dachem), jak wrócę z pracy (ok 14-tej) to odpowiem. Pan nazywa się Jakubowicz albo Jakubowski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 12:07
Jakubowski R.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~waldi niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 14:00
J naprawiam u gościa przed słoneczną ulica w prawo i pod górką. NAZWY ULICY NIE ZNAM ALE MAM NR TEL TO ZADZWOŃ I ZAPYTAJ. 75 734 72 85
Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mistrz produkcji niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 14:55
Pan Adam - 517 289 414
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 6:25
Serdecznie dziękuję,maszynę oddałam właśnie tam do naprawy.Bardzo miło,że są dobrzy ludzie,którzy pomogą w potrzebie ,pozdrawiam. :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bromba niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 16:15
zofka napisał(a): Serdecznie dziękuję,maszynę oddałam właśnie tam do naprawy.Bardzo miło,że są dobrzy ludzie,którzy pomogą w potrzebie ,pozdrawiam. :D :D :D



'Właśnie tam " to znaczy gdzie ? Jeżeliś łaskawa droga 'zofko" ,to napisz może więcej tzn gdzie i za ile? Też mam zepsutą maszynę i szukam kogoś kto mi naprawi w rozsądnej cenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 18:04
Są podane 3 nr tel ciężko zadzwonić i zapytać. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo