Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Komornik

~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 16:32
POPIERAM W 100% niech się baba (pasożyt) weźmie do roboty, pewnie liczy na to że ktoś zapłaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 17:53
~ napisał(a):
koehl napisał(a): wystarczy ze dzieciom by dał i tyle w tym temacie,a jak ktos biedny to już nie ma prawa sobie wypić???



Prawdę mówiąc to nie,nie ma prawa "sobie wypić" ,najpierw trzeba ponosić konsekwencje za swoje czyny ,jeżeli się dzieci nastuka to trzeba o nie w pierwszym rzędzie się starać ,żeby miały to co im potrzeba ,a jeżeli się ma na tyle mimo lenistwa i nałogów to w czym problem? Darmocha płynie ,kasa za free jest ,można hulać ile wlezie ? Jezeli dzieci mają dostatek ,nic im nie brakuje to owszem,wolno rodzicom pozwolić sobie na jakiś trunek od czasu do czasu,kulturalnie i z umiarem ,ale przecież tu ludzie piszą ,że to patologia i "nocy mało na chlanie i zabawy",więc cóż to za "biedni" ludzie pytam się??? :|
:| To wielkie oburzenie ,ze komornik zabrał "rodzinne" ,to dlatego ,że obliczyła





ile by za to chlania było.Nie,nad takimi nie ma litości ani zrozumienia ani żadnej pomocy ,dzieci się na świat nie prosiły,to im się należy pomoc jeżeli faktycznie mają niedostatek ale żeby się litować nad nierobem i patologią to niesłychane.W porządnych rodzinach ,gdzie ludzie uczciwie pracują na swoje utrzymanie i swoich dzieci to zasiłek rodzinny nie wypłaca bo 25 groszy przekroczył dochód ,a tu za darmochę wszystko i jeszcze na chlanie ma być ,porządne rodziny cierpią niedostatek i wręcz głód,nikt nie chleje i nie bawi się po całych nocach ,to nie ma pomocy a dla patologii to sie zawsze znajdzie ,dokąd ten świat się stacza ,Bóg jedyny wie.



Bardzo dobrze napisane. Popieram i mam takie samo zdanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 17:59
~ napisał(a): POPIERAM W 100% niech się baba (pasożyt) weźmie do roboty, pewnie liczy na to że ktoś zapłaci.




Otóż to ,nie chciało się ruszyć d,up,s,k,a ,zeby załatwić dogodną spłatę zadłużenia bo jakoś dziwnie była spokojna ,że jej nie ruszą rodzinnego [nauczona pewnie dotychczasowym doświadczeniem],że nikt jej nic nie może a durnie sie zawsze znajdą co dają się nabrać na litość i wyłożą kasę ,a ona znów nie zapłaci i tak dalej,a tu zonk,tylko jakoś dziwi mnie,że chciało się ruszyć 4 litery żeby tak głośno lamentować na cały kraj jaka to krzywda spotkała bo komornik przyszedł i teraz może zabraknąć na hulanki. :D :P Do roboty ,klatki sprzątać !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 18:08
Niestety też mamy z mężem do czynienia z komornikiem, ponieważ mąż miał problemy z płaceniem alimentów. W życiu różnie się układa,kiedy mąż nie miał pracy to był zmuszony brać kredyty na wysokie alimenty, aby nie było zaległości.Wpadliśmy przez to w pęntlę kredytową.Jak pracował to oczywiście płacił.Kiedy znowu pojawiły się problemy z pracą, opieka społeczna nie była w stanie nam pomóc finansowo(mowa o dodatku do czynszu), sprawa alimentacyjna poszła do komornika.Mąż od jakiegoś czasu ma stałą pracę, komornik zabiera sporą część na alimenty i zaległości.Praktycznie wypłaty dostaje około 400 zł. Mamy wspólne dziecko.Jest nam bardzo ciężko, na pomoc od opieki się nie kwalifikujemy,nawet na środki żywności.
Nie pijemy i nie jesteśmy rodziną patologiczną.
Chciałam tu tylko powiedzieć, że gdyby to była"normalna"rodzina to by mi było szkoda,ale" takim" właśnie pomaga opieka i dobrze ktoś tu powiedział,że żyrują na innych.BO IM SIĘ WSZYSTKO NALEŻY!!!
Ja mam 20 lat pracy, płacę podatki i nie należy mi się pomoc!
Mogę tu tylko dodać, że szkoda mi dzieci, bo co one są winne...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 18:44
Jeśli jest trudna sytuacja materialna można wystąpić do sądu o zmniejszenie alimentów, skoro piszesz że są wysokie.. Tylko mnie teraz nie atakujcie że ojciec ma płacić :)) Co do tej rodziny, popieram.. Kobieta przecież wiedziała że ma zadłużenie i nie robiła nic w tej sprawie.. Po co, skoro pomoc społeczna pomoże.. Mam w sąsiedztwie podobną sytuację, kobieta samotna, po 30, dziecko w wieku szkolnym... Z tego co wiem to nie pracuje, z opieki dostaje kasę, do tego jakieś dodatki mieszkaniowe. Tylko co sobota słychać jak ,,wraca" do domu pod wpływem.. I za co imprezuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 19:09
Każdy winien spłacać swoje zobowiązania sam - nikt tej kobiecie długów nie narobił zrobiła to sama a teraz zdziwiona, że egzekucja komornicza??? Opieka powinna cofnąć wszelką pomoc- Młoda zdrowa kobieta - to jej obowiązek utrzymać dzieci więc ... Do roboty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 19:26
~ napisał(a): Jeśli jest trudna sytuacja materialna można wystąpić do sądu o zmniejszenie alimentów, skoro piszesz że są wysokie.. Tylko mnie teraz nie atakujcie że ojciec ma płacić :)) Co do tej rodziny, popieram.. Kobieta przecież wiedziała że ma zadłużenie i nie robiła nic w tej sprawie.. Po co, skoro pomoc społeczna pomoże.. Mam w sąsiedztwie podobną sytuację, kobieta samotna, po 30, dziecko w wieku szkolnym... Z tego co wiem to nie pracuje, z opieki dostaje kasę, do tego jakieś dodatki mieszkaniowe. Tylko co sobota słychać jak ,,wraca" do domu pod wpływem.. I za co imprezuje?

Ja to wszystko rozumiem i wiem że ojciec musi płacić, ale ma prawo też założyć drugą rodzinę tak jak i matka.
Ani sąd, ani komornika , ani opieki nie obchodzi to że brał kredyty na alimenty.
Nie dość że opieka jej pomaga, to jeszcze przepija pieniądze za moje ciężko zapracowane podatki!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 19:39
~ napisał(a): Każdy winien spłacać swoje zobowiązania sam - nikt tej kobiecie długów nie narobił zrobiła to sama a teraz zdziwiona, że egzekucja komornicza??? Opieka powinna cofnąć wszelką pomoc- Młoda zdrowa kobieta - to jej obowiązek utrzymać dzieci więc ... Do roboty


Ale ona sie tak przyzwyczaiła a raczej rozwydrzyła bo sie z nią cackano nie wiadomo dlaczego ,ktoś napisał ,że zadłużyła mieszkanie to drugie dostała jeszcze lepsze ,no to proszę Cie,dostała nagrodę za cwaniactwo więc zrozumiała ,że tak zawsze będzie cymbalić kogo się da ,a jak przyszedł komornik to dawaj wrzeszczeć na 4v strony świata ,ratujcie ,bo mnie krzywdzą,a kopa w du,ę i do roboty! Grosza nie dać ,dzieci zabrać i dać im normalną opiekę a ona niech popróbuje co to znaczy trud zarobienia na życie ,a nie łatwo przepuszczać darmochę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza