Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzysztof Bosak w Bolesławcu
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 0:29
Falco nie pierd.. bo swastyka też oznacza szczęście a nigdzie jej nie wieszasz ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 7:26
~Piotr napisał(a): ...
Kibicuje wam i myślę, że Polska będzie miała silny Ruch Narodowy, który będzie nas Polaków reprezentował we władzach lokalnych, w sejmie i w senacie. Tego wam życzę.


Amen. Jak słusznie zauważył jeden z Bolecnautów , banda czworga sprzedała Polskę , nawet Nowa Prawica Ozjasza Goldberga nie ma siły przebicia ( o ile ma taką wolę ) . Myślę , że Ruch Narodowy ma potencjał . Pójdę na Bosaka i zadam Mu pytanie , co myśli o paragrafie 220 , jeśli mnie oleje , tak jak zrobił to Ozjasz Goldberg , to nie ma już nadziei.

Miłego dnia Bolecnauci i Wy piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 8:30
Preczzkomuna napisał(a): Falco nie pierd.. bo swastyka też oznacza szczęście a nigdzie jej nie wieszasz ....


za dużo Klossa się naoglądałeś :D
czas teraz coś poczytać o symbolu który opisujesz ;)
-symbol swastyki w kulturze słowiańskiej innych
- poczytaj o polskich sztandarach z lat międzywojennych
-o polskich góralach
- a na koniec o...dentyście

pomyśl jeszcze o np. ruchu wskazówek zegara :D ;)

później możemy popisać ;)

na koniec zapytam ...z czym ''kojarzysz'' SS? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zidanne niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 8:31
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5376
#shake nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 13:26
Do Pana Piotra:
Rozumiem bycie członkiem Solidarności lecz nie rozumiem bycia czlonkiem PZPR. Dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13158
#packwild nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 13:41
spotkanie powinno być o bardziej dostępnej godzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 15:14
shake napisał(a): Do Pana Piotra:
Rozumiem bycie członkiem Solidarności lecz nie rozumiem bycia czlonkiem PZPR. Dlaczego?


A co widzisz złego, bycie członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej?
Pochodzę z rodziny robotniczej a mój dziadek był rolnikiem, więc partia robotniczo chłopska to była nasza partia.
W 1981 roku, wprowadzili stan wojenny i Solidarność została zdelegalizowana. W Polsce działały wtedy legalnie dwie partie PZPR i PSL i OPZZ tj. związki zawodowe branżowe.
To jak mieliśmy zmieniać tą Polskę? A nic się nie zanosiło, że PZPR się rozpadnie, więc zapisałem się do PZPR i zaczęliśmy z podobnymi do mnie ludźmi zmieniać Polskę i PZPR od wewnątrz.
Dlatego nie było w Polsce wojny domowej, bo członkowie PZPR-u już wtedy zaczęli słuchać swoich nowych, młodych towarzyszy. W niektórych miastach Solidarności Podziemnej nie było i tacy ludzie jak ja doprowadzili do okrągłego stołu, bo stare komuch wywieźliby wszystkich z Solidarności na Sybir.
W związku z tym, że Solidarność 80 w tamtym czasie nic nie wspominała o zmianie systemu, wśród nich było wielu członków PZPR-u.
Dlatego w Polsce nawet wojsko, gdzie oficer obowiązkowo należał do PZPR, przeszło w obliczu wojny domowej na stronę robotników i chłopów.
Co Wy młodzi możecie wiedzieć o tamtych czasach? Tyle co wam, zakłamańce, co po 90r. przejęli rządy i rozwalili wszystkie nasze zakłady powiedzieli. Pamiętaj, że każdy rząd ma media w ręku i każdy kłamie. Delikatniej mówiąc, mówi tylko to co Ty masz usłyszeć. :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 15:30
Panna widzi wszędzie reptilian i spisek :D a może to razwiedka ? :D



Dopisane 31.01.2015r. o godz. 15:30:

Falco z Waffen SS a Tobie ? :D
A tak na poważnie tęcza została postawiona tam w celu promowania dewiacji a nie jako symbol biblijny. Sama autorka się przyznała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.