Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzysztof Bosak w Bolesławcu
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 16:05
no i dla mnie też...
inni widzą w tym
''S''...anto
''S''...ubito

czyżby jakieś ''zapożyczenie''? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 stycznia 2015r. o 16:06
~Piotr napisał(a): Dlatego w Polsce nawet wojsko, gdzie oficer obowiązkowo należał do PZPR, przeszło w obliczu wojny domowej na stronę robotników i chłopów.

Jakoś przegapiłem ten moment.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 18:54
A czy mówiłem Ci już coś o chemitralach , Drogi Antykomunisto ? :)

Powiedz mi, czym jest synkretyzm , jeśli już o sfastykach gadamy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 19:10
Wiem co to... i wiem, że tęcza na placu zbawiciela to nie symbol pojednania tylko symbol dewiacji.

Panna nie tylko chemitrale nas trują. Twoje fajki przede wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pomocna ręka niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 19:29
ot narodowiec i wszystko wiadomo !!! ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 20:18
Preczzkomuna napisał(a): ... Twoje fajki przede wszystkim.


No właśnie ! Dobrze , że przypomniałeś Antykomunisto :* Idę zapalić , a Ty zastanów się nad następującym dylematem : nikotynę aplikuję sobie na własne życzenie , polimery i nanocząstki mordują mnie ... i Ciebie, wbrew naszemu życzeniu. A zważ proszę , że to nie jest teorią spiskową ( chociaż Jaszczury , wcale nie są takie nieprawdopodobne ... Credo Mutwa ;) ) można badziewie na niebie obserwować , o ile niebo zachmurzone nie jest. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 22:40
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:P niezalogowany
2 lutego 2015r. o 23:51
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17349044,Neonazisci_musieli_odwolac_demonstracje__bo_wsiedli.html


może tez pojedzie do innego miasta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.