Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szkoła Pijarów

~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 21:58
Mam pytanie co sądzicie o szkole Pijarów w Bolesławcu a konkretnie chodzi mi o gimnazjum ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 lutego 2015r. o 23:46
jak to co?...to najlepsza szkoła w tym grajdole :)
oddać wszystkie szkoły ''pijarom''!!!!!!
i przedszkola...i wszystko łącznie z warzywniakami
niech mają od ''po pierwsze mieszkańców'' ;)

i z tym optymistycznym akcentem -dobranoc :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 13:08
Moje dziecko chodzi już drugi rok właśnie do gimnazjum i jesteśmy bardzo zadowoleni i my rodzice i córka.Nauczyciele świetni zwłaszcza O.Dyrektor niesamowity człowiek uczniowie są na pewno grzeczniejsi niż w innych gimnazjach, ale to tylko dlatego, że jest ich najzwyczajniej mniejsza liczba , bo klasa lliczy tylko 22 uczniów a nie 30 lub wiecej i jest łatwiej zapanować i pracować z taką grupą. Szczerze polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KABOOM niezalogowany
2 lutego 2015r. o 13:26
ja słyszałem że jest tam wysoka dyscyplina typu zakaz tel. komórkowych, modlitwy przed każdymi zajęciami, itp. Czy to prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~greg niezalogowany
2 lutego 2015r. o 13:42
~KABOOM napisał(a): ja słyszałem że jest tam wysoka dyscyplina typu zakaz tel. komórkowych, modlitwy przed każdymi zajęciami, itp. Czy to prawda?


I bardzo dobrze, bo dzisiejszej młodziezy przyda się trochę dyscypliny. I co ciekawe nikt tam nikogo nie straszy i dryluje i stawia do pionu. Po prostu są jasno określone zasady. do tego niewielu uczniów w klasie. Pytanie tylko dlaczego prezydent zapraszając tę szkołe do miasta nie zadbał o podobne standardy w szkołach którymi on zarządza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 14:27
Pan Prezydent kieruje się zasadami ekonomii, im więcej dzieci w klasie, tym mniejsze grono pedagogiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 15:38
Moje dzieci uczęszczają do OXPRESS, klasa jednego dziecka 15 osób, drugiego 17. Też jest dyscyplina, ale poza religią nie ma innych religijnych praktyk . Natomiast uważam, że twarda postawa dyrektora dot. dyscypliny i małe klasy są gwarantem sukcesu. Prywatna szkoła ma dobrą stronę : jak jeden rażąco narusza zasady współżycia społecznego - powinien odejść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j niezalogowany
2 lutego 2015r. o 18:08
Ja jestem bardzo zadowolona, mój syn też. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza