Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

praca przy przeglądaniu reklam

13249
#angracz123 nieaktywny
2 lutego 2015r. o 16:08
kolejne naciagacze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8546
#chiken nieaktywny
2 lutego 2015r. o 16:27
to ja dalem to ogłoszenie , które jest już sprawdzone przez ze mnie i to nie jest żadne naciąganie , tylko praca dodatkowa przy przeglądaniu reklam , więc można to sprawdzić a nie pisać bzdury , o naciągaczach -- naciągacze to ci , którzy oferują kredyty w parabankach za duże odsetki a nie ci , co oferyją dodatkową pracę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13249
#angracz123 nieaktywny
2 lutego 2015r. o 16:37
to pochwal sie ile na tym zarabiasz ? jezeli nikt nie zarejestruje sie z polecone linku nic z tego nie masz . zarejestrowany bedzie dalej polecał i wyjdzie błedne koło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8546
#chiken nieaktywny
2 lutego 2015r. o 16:56
wszystko jest napisane - ile przy tym można zarobić , to moja sprawa , ile osob mam poleconych też nie powiem prawidłowy link polecający https://www.qassa.pl/361969 jak chcesz , to nie wchodz w to , to już twoja sprawa , -pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13249
#angracz123 nieaktywny
2 lutego 2015r. o 17:00
regulamin 12.7 Użytkownik ponosi osobiście odpowiedzialność za zgłaszanie urzędowi skarbowemu dochodów uzyskanych za pośrednictwem Qassa.
13.4 Zabrania się wysyłania niepożądanych e-mailów do innych osób lub przekazywania im informacji w inny sposób, aby inna osoba, której użytkownik nie zna lub która nie prosiła o takie informacje, mogła przeczytać wiadomość na temat Qassa. Tego rodzaju postępowanie skutkuje wyrejestrowaniem użytkownika.
Oznacza to również zakaz umieszczania wiadomości na forach i innych stronach internetowych, na których zabrania się publikowania wiadomości reklamowych, wiadomości MLM (dotyczących marketingu wielopoziomowego) lub wiadomości o programach lojalnościowych.



Dopisane 02.02.2015r. o godz. 17:00:

pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :P :P :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8546
#chiken nieaktywny
2 lutego 2015r. o 17:12
a cmoknij mnie gdzies , możesz mi wskoczyć -


Dopisane 02.02.2015r. o godz. 17:12:

chiken napisał(a): a cmoknij mnie gdzies , możesz mi wskoczyć -
tak samo , jak urząd skarbowy a co ja publikuję , to już moja sprawea
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13249
#angracz123 nieaktywny
2 lutego 2015r. o 17:12
spokojnie :) bez nerwów:) przeczytaj uważnie regulamin :) ;) ;) :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8546
#chiken nieaktywny
2 lutego 2015r. o 17:17
chiken napisał(a): a cmoknij mnie gdzies , możesz mi wskoczyć - Dopisane 02.02.2015r. o godz. 17:12:
chiken napisał(a): a cmoknij mnie gdzies , możesz mi wskoczyć -
tak samo , jak urząd skarbowy a co ja publikuję , to już moja sprawa a nie twoja a jak żal ci dupę sciska , to sobie znajdz pracę a nie czekasz nie wiadomo na co
tak - idz mnie podkapuj do urzędu skarbowego , bo chyba nic więcej nie potrafisz , tylko donosić do urzędu a ile ci p-łacą za kapowanie ??


Dopisane 02.02.2015r. o godz. 17:17:

chiken napisał(a): a cmoknij mnie gdzies , możesz mi wskoczyć - Dopisane 02.02.2015r. o godz. 17:12:
chiken napisał(a): a cmoknij mnie gdzies , możesz mi wskoczyć -
tak samo , jak urząd skarbowy a co ja publikuję , to już moja sprawa a nie twoja a jak żal ci dupę sciska , to sobie znajdz pracę a nie czekasz nie wiadomo na co
tak - idz mnie podkapuj do urzędu skarbowego , bo chyba nic więcej nie potrafisz , tylko donosić do urzędu a ile ci p-łacą za kapowanie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza