Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Które przedszkole??

~Dino niezalogowany
3 lutego 2015r. o 19:00
Które waszym zdaniem przedszkole sie najklepiej przedstawia??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 19:55
ja polecam przedszkole Jacek i Agatka,moje dziecko tam chodzi i jestem bardzo zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
3 lutego 2015r. o 20:05
a ja polecam nr 2 na ul.m.brody bardzo fajne Panie dzieciaczki dużo robia i się ucza :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
3 lutego 2015r. o 20:07
Nibylandia na ul. Łukasiewicza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 20:14
Zas idiotyczny temat-kazdy bedzie chwalil."Bo moje dziecko tam chodzi" Mysle ze jak odezwie sie jeszcze z 10 osob rodzic napewno dzieki tym komentarza zdecyduje sie te wszystkie przedszkola.Powodzenia zycze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iw.. niezalogowany
3 lutego 2015r. o 22:19
To zalezy ile chcesz zaplacic? Te prywatne to koszt 400 zl jak nie wiecej, a panstwowe niecale 200 zl max. Mysle, ze w kazdym przedszkolu robi sie tyle samo i, ze w kazdym dziecko sie czegos nauczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iw.. niezalogowany
3 lutego 2015r. o 22:28
To zalezy ile chcesz zaplacic? Te prywatne to koszt 400 zl jak nie wiecej, a panstwowe niecale 200 zl max. Mysle, ze w kazdym przedszkolu robi sie tyle samo i, ze w kazdym dziecko sie czegos nauczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
3 lutego 2015r. o 22:53
Ja przedszkole kolo zusu chwalilabym gdyby tylko panie zwracaly uwage na przyprowadzanie chorych dzieci bo tu jest wrecz odwrotnie. Nauczycielkom nic nie przeszkadza wiec jest plaga zasmarkanych maluchow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.