Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szkolenie psa

7133
#MeSa nieaktywny
4 lutego 2015r. o 10:46
Witam!
Szukam kogoś, kto zajmuje się szkoleniem psów :) Mam maltańczyka (2 lata) i muszę małą nauczyć posłuszeństwa (zwłaszcza na spacerach) i oduczyć ją pewnych złych nawyków... ;)
Nie potrzebuję złotych porad, proszę o kontakt do rzetelnej osoby/osób.
Dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~treser ludzkiego ryja niezalogowany
4 lutego 2015r. o 11:05
te psy nie podlegają tresurze,to nie wilczur pilnujący,takie małe pieski naśladują swoich opiekunów,zmień się zmieni się pies,tą POradę masz gratis następna 75 zeta.poczytaj w necie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
4 lutego 2015r. o 11:11
~treser ludzkiego ryja napisał(a): te psy nie podlegają tresurze,to nie wilczur pilnujący,takie małe pieski naśladują swoich opiekunów,zmień się zmieni się pies,tą POradę masz gratis następna 75 zeta.poczytaj w necie


Właśnie tego się spodziewałam... piesek nie był wychowywany przeze mnie. Pewnych zachowań można nauczyć każdego psa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~treser ludzkiego ryja niezalogowany
4 lutego 2015r. o 11:15
MeSa napisał(a):
~treser ludzkiego ryja napisał(a): te psy nie podlegają tresurze,to nie wilczur pilnujący,takie małe pieski naśladują swoich opiekunów,zmień się zmieni się pies,tą POradę masz gratis następna 75 zeta.poczytaj w necie


Właśnie tego się spodziewałam... piesek nie był wychowywany przeze mnie. Pewnych zachowań można nauczyć każdego psa!
ta POrada tez gratis,znajdz psychologa psiego,treser to zły POmysł,POdejdz do pani doktor Martytył staszica i zapytaj o psychologa,POwodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e niezalogowany
4 lutego 2015r. o 11:24
polecam ośrodek szkolenia psów Champion z Legnicy. przyjeżdżają do Bolesławca. prowadzą zajęcia grupowe i indywidualne (zajęcia grupowe odbywają się tam gdzie kiedyś była tzw. kozia górka jak się jedzie na Łaziska).polecam bo chodziłam tam z moim psem. namiary można znaleźć w internecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
4 lutego 2015r. o 14:39
O, super, bardzo dziękuję za informację! :)


Dopisane 04.02.2015r. o godz. 14:39:

~treser ludzkiego ryja napisał(a):


Psi psycholog to całkiem dobry POmysł, więc dziękuję za POradę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~treser ludzkiego ryja niezalogowany
4 lutego 2015r. o 15:03
psi psycholog Jelenia G tel 790-547-428 Legnica tel 668-456-929 to też gratis POwodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
4 lutego 2015r. o 15:10
Jeeej tyle gratisów! Ale ze mnie szczęściara :P
POzdrawiam i raz jeszcze dziękuję :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.