Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

LTE PLAY w Różyńcu

~xxxx niezalogowany
5 lutego 2015r. o 13:45
Witam

czy posiada ktoś informację na temat LTE Play z masztu w Różyńcu ? czy może ktoś już korzysta ? jaki jest zasięg ? pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 18:41
wiem, ze tam mieszka taka ladniutka magda.....troche urosla ostatnio, ale i tak jest apetyczna...:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 19:00
~ napisał(a): wiem, ze tam mieszka taka ladniutka magda.....troche urosla ostatnio, ale i tak jest apetyczna...:))




A co to jakiś portal randkowy. Umów się z Magda z Rozynca a nie tu takie głupoty wypisujesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 20:35
~ napisał(a): wiem, ze tam mieszka taka ladniutka magda.....troche urosla ostatnio, ale i tak jest apetyczna...:))


umów sie z Elwirą z Bolesławca , ona umawia sie z każdym :D

też niedługo przechodzę na lte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 20:40
~xxxx napisał(a): Witam

czy posiada ktoś informację na temat LTE Play z masztu w Różyńcu ? czy może ktoś już korzysta ? jaki jest zasięg ? pozdrawiam


nie wiem jak w Różyńcu, ale zapytaj w salonie to na mapie sprawdzą czy jest zasięg, ja mam na totalnym za.upiu u śmiga, poza tym możesz podpisać umowę i jeśli w ciągu 7 dni dojdziesz do wniosku, że jednak ci nie pasuje to płacisz 29 zł, oddajesz i masz umowę z głowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3764
rsk1990
5 lutego 2015r. o 21:05
Według mapy play jesteś w pełnym zasięgu LTE czyli niebo lepiej niż ja a 1-2krechy mam zasięgu tylko (mój rekord to 13Mb/s ale do najbliższego BTS mam ok. 10km i mase przeszkód). Macie tam BTSa Play postawionego więc powinno chodzić jak złoto. :)

http://rsk1990-postcrossing.blogspot.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 21:29
~ napisał(a): wiem, ze tam mieszka taka ladniutka magda.....troche urosla ostatnio, ale i tak jest apetyczna...:))



To ta, która w Baderze pracuje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 21:31
http://www.play.pl/pomoc/mapa-zasiegu/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.