Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotkanie z Bosakiem
670
ramaj
9 lutego 2015r. o 15:56
~mol napisał(a): Nareszcie mamy w Boleslawcu bohatera w postaci Damiana Lecyka!


Właśnie:"pokojowo demonstrował", a policja go "zaatakowała".Siedział za niewinność 2 miechy.Pewnie dostanie odszkodowanie i miejsce wśród kombatantów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
9 lutego 2015r. o 16:43
skorn napisał(a): Mam pytanie do Jegomościa: jesteś inteligentny czy "inteligentny"?


Nie rozumiem pytania. Czy to czynie ze mnie człowieka głupiego czy "głupiego"?

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
9 lutego 2015r. o 20:37
do polskości mało kto się poczuwa czy przyznaje więc nie wiem czy kogoś to obraża.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MC# niezalogowany
9 lutego 2015r. o 21:40
~ napisał(a): myślę, że Właściciel tego portalu powinien natychmiast zgłosić wpis z dnia 08.02. 2015 autorstwa MC# do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego lub do Prokuratury. To nie jest żart !!.

Możesz jaśniej, co ci się nie podoba w moich wypowiedziach?
Masz coś na sumieniu?
Również chciałbym być pewny niektórych rzeczy, ale nie mam narzędzi. :> :> I nie każe tego sprawdzać ABW, bo wiem co oni mają robić i nie muszę tego sprawdzać.
A tacy jak ty zawsze chętnie zamykali Polaków i widać nic się nie zmieniacie. :> :> :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 lutego 2015r. o 21:44
jegomosc napisał(a):
skorn napisał(a): Mam pytanie do Jegomościa: jesteś inteligentny czy "inteligentny"?


Nie rozumiem pytania. Czy to czynie ze mnie człowieka głupiego czy "głupiego"?

To przeczytaj jeszcze raz swój tekst.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
10 lutego 2015r. o 10:48
jegomosc napisał(a): ... Czy to czynie ze mnie człowieka głupiego czy "głupiego"?


vinyl,
jestem pewien, że jak już wyrzucisz to, z czego korzystasz do pisania, to prawdopodobnie będziesz "wyglądał" mądrzej ;)
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
10 lutego 2015r. o 11:18
:):) Wierzę ci na słowo:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~normalny koleś niezalogowany
10 lutego 2015r. o 12:39
Jeżeli ktoś ma problem z mniejszościami to ma również problem z tolerancją, a brak tolerancji charakteryzuje partie totalitarne, które według Konstytucji RP są ZAKAZANE. Ruch Narodowy promuje pogląd, że mniejszości to problem, więc RN jest nietolerancyjny, wiec idąc dalej, jest partią propagującą wartości totalitarne. Według Konstytucji jest partią działającą nielegalnie. Polskofaszystonarodowcy to pierdla i cześć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza