Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Bolesławiec jest odpowiednim miastem do założenia rodziny?

~ niezalogowany
8 lutego 2015r. o 22:19
~ napisał(a):
~Stary napisał(a): Miasto się wyludnia. Wystarczy pójść na spacer - pustki. Ludzie są smutni, przygnębieni. Mają się dobrze może ci, co w urzędach i spółkach podległych miastu pracują. Reszta biedę klepie, albo wiąże koniec z końcem na kredytach. Zdecydowanie Bolesławiec nie polecam, w szczególności dla młodych. Dzisiaj młodzi też nie są razem, bo jedno musi pracować non stop za granicą, aby do garnka było co włożyć. Jednym słowem kicha.


Wracałam w piątek po 13 z Zielonej Góry.Chciałam zajechać do Kauflandu na drobne zakupy.Nie było gdzie zaparkować .Parking pełen aut bezrobotnych oraz wykluczonych społecznie.Ani jednego Fiata ,Poloneza.Kilka rowerów.Mam dość kryzysu ,niech ludzie pracuje przynajmniej do 14.



Czyżby? Ja tam parkuję polonezem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
9 lutego 2015r. o 2:37
Bolesławiec jest cudny i warto w nim zamieszkać.Marudy zachęcać,a nie zniechęcać,kto będzie na Was pracował jak Wy tylko na bolec info siedzicie i odstraszacie wszystkich.Bolesławiec trzeba zaludniać,a nie odstraszać .Pozdrawiam maruderów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolczyk niezalogowany
9 lutego 2015r. o 9:24
Knajpy i dyskoteki pelne, 5 hiermarketów, 5 biedronek pełne kosze zakupów, fura na furze, bmki merole i audic bez liku, nawet w żabkach gdzie drogo sa kolejki. Popytaj w biurach turyst gdzie na wakacje bolesławianie jezdzą, nawet licealisci jak nie Turcja to Maroko, a wycieczki to od razu Wiedeń. Syte malkontenckie miasto. Super się tu mieszka gdyby nie ludzie- wredni, nienawistni, zawistni, ciągle niezadowoleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
9 lutego 2015r. o 10:22
~bolczyk napisał(a): Knajpy i dyskoteki pelne, 5 hiermarketów, 5 biedronek pełne kosze zakupów, fura na furze, bmki merole i audic bez liku, nawet w żabkach gdzie drogo sa kolejki. Popytaj w biurach turyst gdzie na wakacje bolesławianie jezdzą, nawet licealisci jak nie Turcja to Maroko, a wycieczki to od razu Wiedeń. Syte malkontenckie miasto. Super się tu mieszka gdyby nie ludzie- wredni, nienawistni, zawistni, ciągle niezadowoleni.


Proszę się nie podszywać po mojego nick-a .Pomimo, że się nie loguję to jest nadal mój :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
9 lutego 2015r. o 15:09
fajnie tu jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolczyk bis niezalogowany
9 lutego 2015r. o 15:23
~Bolczyk napisał(a):
~bolczyk napisał(a): Knajpy i dyskoteki pelne, 5 hiermarketów, 5 biedronek pełne kosze zakupów, fura na furze, bmki merole i audic bez liku, nawet w żabkach gdzie drogo sa kolejki. Popytaj w biurach turyst gdzie na wakacje bolesławianie jezdzą, nawet licealisci jak nie Turcja to Maroko, a wycieczki to od razu Wiedeń. Syte malkontenckie miasto. Super się tu mieszka gdyby nie ludzie- wredni, nienawistni, zawistni, ciągle niezadowoleni.


Proszę się nie podszywać po mojego nick-a .Pomimo, że się nie loguję to jest nadal mój :P


Sorki 😊
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nasturcja niezalogowany
9 lutego 2015r. o 15:31
miasto jak miasto-nie jest takie złe,bywaja gorsze,zawsze mozna tu sprobowac,a o wyludnieniu nie ma mowy-jak obserwuje- to pelno tu ludzi,mlodziezy,aut itd, ze przejsc i przejechac nie mozna-to gdzie ci rencisci i emeryci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2015r. o 16:14
~ napisał(a):
~Stary napisał(a): Miasto się wyludnia. Wystarczy pójść na spacer - pustki. Ludzie są smutni, przygnębieni. Mają się dobrze może ci, co w urzędach i spółkach podległych miastu pracują. Reszta biedę klepie, albo wiąże koniec z końcem na kredytach. Zdecydowanie Bolesławiec nie polecam, w szczególności dla młodych. Dzisiaj młodzi też nie są razem, bo jedno musi pracować non stop za granicą, aby do garnka było co włożyć. Jednym słowem kicha.


Wracałam w piątek po 13 z Zielonej Góry.Chciałam zajechać do Kauflandu na drobne zakupy.Nie było gdzie zaparkować .Parking pełen aut bezrobotnych oraz wykluczonych społecznie.Ani jednego Fiata ,Poloneza.Kilka rowerów.Mam dość kryzysu ,niech
ludzie pracuje przynajmniej do 14.


To ciekawe skąd wiecie, ze te fury spod Kauflandu, to bezrobotnych i wykluczonych społecznie ? Ja nawet nie wiem kto bezroborny a kto nie ? Może ta osoba z urzędu, że tak dobrze zorientowana ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.