Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy którzy zatrudniają bez rekrutacji

13158
#packwild nieaktywny
9 lutego 2015r. o 10:53
Nie wiem czy dobrze robię zakładając temat o pracy. Zaraz może być tak ze mnie admin upomni ze od tego są ogłoszenia a nie forum.
Nie chce żeby mi ktoś załatwiał prace , ale może ktoś mi coś 'szepnie' do ucha. Gdzie jest praca ? (zaraz będą komentarze że praca jest wszędzie! jak ty szukasz ze jej nie możesz znaleźć.. itd) Dodaje ogłoszenia ze szukam pracy , przeglądam strony z ogłoszeniami dzwonie za pracą. Co mam jeszcze zrobić żeby zacząć pracować? Miałem rekrutacje , ale kończy się tym samym czyli czekaniem na telefon od pracodawcy.
Pamiętam jeszcze nie tak dawno, szedłem porozmawiać z pracodawcą to rozmowa była krótka: Przyjdź jutro na 7 rano z ciuchami do pracy.. A teraz rekrutacje , kolejne zaproszenie na rozmowę , ile można czekać na prace? Nie mam dużego doświadczenia ale największe doświadczenie mam w pracach:
Pracownik magazynu- komisjoner oraz Brukarz- pomocnik.
Wiadomo dużo jest opinii ze teraz jest taki okres ze nie ma pracy.
Jak ktoś nie chce pracować bo chce sobie odpocząć to niech odpoczywa:) Ja chce pracować i szukam pracy, dajcie jakieś dobre informacje gdzie mam się zgłosić. Nie podawajcie publicznie jak nie chcecie , zawsze można napisać do mnie meila lub sms/tel. Nie wiem czy podawać tu swoje dane , może zobaczę pierw jak zostanie odebrany ten mój temat na forum. (Zeby tylko admin mi go nie skasował)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracodawca niezalogowany
9 lutego 2015r. o 12:34
Jaką szkołę kończyłeś? ile masz lat?? w jakim zawodzie szukasz pracy?? czy potrafisz szybko się uczyć nowych rzeczy??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 lutego 2015r. o 12:49
komisjoner ,pomocnik brukarza,to nie wiele słaba karta przetargowa,gdybys miał np C+E ADR cysterny staż 20 lat znał język to jest karta przetargowa i ty sobie ustalasz warunki pracy i u kogo chcesz pracować.a z tym co masz to bierz co dają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownik niezalogowany
9 lutego 2015r. o 12:51
~pracodawca napisał(a): Jaką szkołę kończyłeś? ile masz lat?? w jakim zawodzie szukasz pracy?? czy potrafisz szybko się uczyć nowych rzeczy??


Jeśli możesz zadzwoń proszę
726 343 460
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13158
#packwild nieaktywny
10 lutego 2015r. o 20:20
~pracodawca napisał(a): Jaką szkołę kończyłeś? ile masz lat?? w jakim zawodzie szukasz pracy?? czy potrafisz szybko się uczyć nowych rzeczy??

Tak potrafię się uczyć szybko nowych rzeczy jestem po szkole średniej mam 28 lat szukam pracy w zawodzie brukarza lub na magazynie. Mogę się tez przyuczyć do zawodu albo wykonywać prace niewymagające kwalifikacji. Ciężkie prace fizyczne nie sa mi obce, podjąłbym sie tez większych wyzwań jak kierowanie małą grupą ludzi. Podaje link do mojego ogłoszenia :
http://www.bolec.info/index.php?op=ads&act=showad&ad=546419 jest tam numer kontaktowy do mnie.



Dopisane 10.02.2015r. o godz. 20:20:

:) ponawiam temat i liczę na lepszy dialog tym razem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2015r. o 20:31
~pracownik napisał(a):
~pracodawca napisał(a): Jaką szkołę kończyłeś? ile masz lat?? w jakim zawodzie szukasz pracy?? czy potrafisz szybko się uczyć nowych rzeczy??


Jeśli możesz zadzwoń proszę
726 343 460


Hmm, pracodawca ma dzwonic do pracownika czy raczej odwrotnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13158
#packwild nieaktywny
16 lutego 2015r. o 10:40
~ napisał(a):
~pracownik napisał(a):
~pracodawca napisał(a): Jaką szkołę kończyłeś? ile masz lat?? w jakim zawodzie szukasz pracy?? czy potrafisz szybko się uczyć nowych rzeczy??


Jeśli możesz zadzwoń proszę
726 343 460


Hmm, pracodawca ma dzwonic do pracownika czy raczej odwrotnie?

Dziękuje za podanie numeru do pracodawcy.
a) nie można się dodzwonić pod podany numer,
b) SMS-y wysłane nie dochodzą pod podany numer..
c) może jakiś inny namiar mogę dostać ? bo telefonicznie nie można się skontaktować.
d) chciałbym się dowiedzieć więcej a najlepiej to wszystko o możliwym zatrudnieniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
16 lutego 2015r. o 10:49
szukasz roboty na budowie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.