Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolecnauci nie ufają Policji
~Przemo niezalogowany
11 lutego 2015r. o 14:52
Policja to jest w Stanach Zjednoczonych a u nas to strachliwe dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gnaj kocura niezalogowany
11 lutego 2015r. o 18:40
~ napisał(a): ...bezmyślnie wykonuje ich polecenia tj pobieranie haraczów od maluczkich. A trawa to ci z butów wystaje.
bezmyślnie ? Nie sądzę. Uważam jednak, że ma obowiązek reagować w każdym przypadku gdzie łamane jest prawo. A co do trawy ... ach szkoda gadać z dzieciakami :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
11 lutego 2015r. o 20:59
Przez takie akcje jak ta w Żarach gdzie z powodu głupiej obrączki jednego niebieskiego postawili całą policję na nogi - zero zaufania.
Gdyby to mi zginęła obrączka to wyśmialiby mnie.
Żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2015r. o 8:37
policja mandatowa. Nieważne za co ważne aby wystawić kwit z okrągłą sumą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 lutego 2015r. o 8:52
ogólnie nic do Policji nie mam ale...
fakt ,jest niekiedy (nad)restrykcyjna ;) pamiętam pewne zdarzenie z Mariendorfu gdy zabłądziłem w tych popieprzonych tam jednokierunkowych uliczkach :D moje ''poczynania '' zauważyli zapewne policjanci których wcześniej i ja widziałem
sami do mnie podjechali i kiedy wytłumaczyłem im problem ,poświęcili kilka dobrych minut by mnie z tych zakamarków wyprowadzić...
jak żyję w Polsce mi się to nie przydarzyło :D
czy ufam naszym bolesławieckim?...nie wiem bo mało mam z nimi do czynienia pomijając pewnego sąsiada :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2015r. o 18:25
Nie ufamy, bo nam zagrażają. Choć nie czynimy nic złego, jesteśmy na prawie, to dla własnej zemsty, po uważaniu, z namowy, musimy zapłacić im wielotysięczne kwoty. Nienawidzę ich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2015r. o 20:22
policjant ma być jak starszy brat :czyli respekt i zaufanie. Puki co to bardziej obawiam się złośliwości policjanta niż pomocy i takie odczucie jest tu - na dole u zwykłych ludzi. Tabele i bezmyślne ich stosowanie. Dziesięciu ludzi popełni to samo wykroczenie i każdy z innych przyczyn- wysłuchaj a tabela potem. Je, żeli ludzie nie mają zaufania do Policji to nie mają zaufania do Państwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2015r. o 21:17
~ napisał(a): policjant ma być jak starszy brat :czyli respekt i zaufanie. Puki co to bardziej obawiam się złośliwości policjanta niż pomocy i takie odczucie jest tu - na dole u zwykłych ludzi. Tabele i bezmyślne ich stosowanie. Dziesięciu ludzi popełni to samo wykroczenie i każdy z innych przyczyn- wysłuchaj a tabela potem. Je, żeli ludzie nie mają zaufania do Policji to nie mają zaufania do Państwa.

A państwo to największy zlodziej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.