Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Upominki

~Krzysztof niezalogowany
13 lutego 2015r. o 13:46
Witam
W Bolesławcu mieszkam od niedawna.
Jutro WALENTYNKI, a ja potrzebuję jakiś unikatowy prezent dla dziewczyny.
Coś niepowtarzalnego, gdzie w mieście znajdę taki sklep?
PILNE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alicja niezalogowany
13 lutego 2015r. o 14:37
Taki sklep jest chyba przy Łokietka, wiem że to na skrzyżowaniu poniżej urzędu skarbowego. Nie wiem jak się sklep nazywa, ale mają tam na pewno to czego szukasz, bo tam samo rękodzieło sprzedają. Jest tam też sklep z częściami komputerowymi.
Na pewno znajdziesz.
Pozdrowienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
13 lutego 2015r. o 18:11
tutaj masz unikatowe serca gdzie możesz wybrać napis i są śliczne na żywo bo ja już zakupiłam u tej pani. ładnie zapakowane
http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=16&act=showtopic&topic=94638&strona=last
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2015r. o 18:45
~aga napisał(a): tutaj masz unikatowe serca gdzie możesz wybrać napis i są śliczne na żywo bo ja już zakupiłam u tej pani. ładnie zapakowane
http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=16&act=showtopic&topic=94638&strona=last




Te mordki koszmarne :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysztof niezalogowany
13 lutego 2015r. o 20:24
Byłem w tej galerii ale było dziś czynne tylko do 17, ponoć ktoś napisał ale komentarz został usunięty, tak bym na darmo nie biegał. Ale jutro tam zawitam bo mają naprawdę fajne upominki.
Dzięki za info.
Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
13 lutego 2015r. o 22:09
Sklep na rogu Kubika i Lokietka nazywa się "Gabelek"

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
14 lutego 2015r. o 9:32
~Krzysztof napisał(a): Byłem w tej galerii ale było dziś czynne tylko do 17, ponoć ktoś napisał ale komentarz został usunięty, tak bym na darmo nie biegał. Ale jutro tam zawitam bo mają naprawdę fajne upominki.
Dzięki za info.
Pozdro


Witam
Wczoraj faktycznie umieściłem posta z informacją że będzie czynne tylko do 17godz i fotkę sklepu, by było można skojarzyć gdzie to jest.
Post ten został usunięty, nie bardzo wiem dla czego, może po prostu moderatorowi nie pasował, bo reklamy tam nie było żadnej.
Zapraszam po walentynkowe upominki.

Pozdrowienia

P.S.
Tym razem nie daję żadnej foty, bo znowu post zniknie.
serdeczne pozdro dla "dobrego" moderatora.



Dopisane 14.02.2015r. o godz. 09:26:

godzin otwarcia też nie podam
bo może przez to post zniknął
;)


Dopisane 14.02.2015r. o godz. 09:32:

Jeśli o reklamę chodzi, to na moich samochodach reklama BOLEC.INFO jest bezpłatnie od prawie roku :)
mogli by się czymś odwdzięczyć ;)
[img=1423902750_mv2m7xe.jpg]

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Madzik niezalogowany
14 lutego 2015r. o 13:19
W Bolesławcu świetne przedmioty na przeróżne okazje znajdziecie w sklepie z rękodziełem na ul. Łokietka "GABELEK"

To chyba jedyny taki sklep w Bolesławcu z rękodziełem :)
POLECAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo