Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie na obwodnicy - poszkodowany 75-latek
~Kamila Brenda niezalogowany
13 lutego 2015r. o 17:38
Tak To Jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2015r. o 17:49
~Kamila Brenda napisał(a): Tak To Jest



Niezwykle bogata w swej treści i przemyślana wypowiedź.Jestem pod wrażeniem. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2015r. o 18:03
Standardowo! Wymuszenie! A jakżeby inaczej? Odebrać prawko takiej i na powtórny kurs wraz z psycho badaniami! Szczęście w nieszczęściu, że to skuter w samochód wjechał, a nie odwrotnie... W takich sytuacjach to sprawca powinien płacić za naprawę uszkodzonego pojazdu, a nie ubezpieczyciel. Później za takich pseudo kierowców jak ta pani płacą wszyscy, bo OC w górę idzie :/
Myśleć, a nie gaz i byle do przodu! Pewnie cwana, "co mnie tam? Przed skuterem nie zdążę? A najwyżej, co mi się stanie?"... Masakra z takimi...

Później też kierowcy dobrzy byli, skręca się w w Modłową, ale najpierw swoje odczeka, bo kierowcy od Kruszyna zamiast jechać, to zwalniają i ruch tamują, bo nigdy wypadku nie widzieli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beny niezalogowany
13 lutego 2015r. o 18:27
Na szczęście nic się motorowerzyście nie stało,nie jest to pierwsza na tym skrzyżowaniu kolizja i moim zdaniem powinny być conajmniej sygnalizacja świetlna.nie raz już miałem podobne przypadki na tej krzyżówce tylko że jadąc pojazdem wyższym miałem łepszą widoczność tzn gdy z przeciwnej strony auta ciężarowe skręcają w lewo w stronę zajezdni pks to małe auta jadące z kruszyna i skręcające w stronę lidla mają ograniczoną widoczność i o nieszczęście nietrudno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2015r. o 19:45
tej babce co wymusiła to prawko zabrać na nauczke.bo jeżdżą jak święte krowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kirowca zawodowy niezalogowany
13 lutego 2015r. o 20:24
Już kiedyś pisałem , badania lekarskie i psychotesty dla wszystkich kierowców , i mniej wypadków na drogach i o 50 % mniej kierowców na drogach.Jezdzą ludzie bez rąk , bez jednego oka , ślepi , niedołęzni , i inni iwalidzi , a nas sie meczy co 5 lat badaniami lekarskimi , kursami na przewóz osób oraz rzeczy , i badaniami psychologicznymi a , to wszystko kosztuje , więc wszystkich kierowców do jednego wora. !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca zawodowy niezalogowany
13 lutego 2015r. o 20:27
Już kiedyś pisałem , badania lekarskie i psychotesty dla wszystkich kierowców , i mniej wypadków na drogach i o 50 % mniej kierowców na drogach.Jezdzą ludzie bez rąk , bez jednego oka , ślepi , niedołęzni , i inni iwalidzi , a nas sie meczy co 5 lat badaniami lekarskimi , kursami na przewóz osób oraz rzeczy , i badaniami psychologicznymi a , to wszystko kosztuje , więc wszystkich kierowców do jednego wora. !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2015r. o 20:28
wyrocznie od siedmiu boleści się produkują co sądy chcą wyręczać. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza