Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

50 twarzy greya

~ niezalogowany
17 lutego 2015r. o 23:27
CNC napisał(a): Po­całun­ki po­win­ny być czymś niewyczer­pa­nym, przy­jem­nością samą w so­bie. Nie zaś eta­pem zmie­rzającym do wyczer­pa­nia z chwilą zas­po­koje­nia pożądania :D De­likat­nością swoich dłoni zdej­mij ze mnie zawstydzenie,pie­szczotą słów od­kryj ta­jem­ni­ce ciała, które z pożąda­nia drży,roz­bierz mnie...miłością naszą.Ale trzeba pamiętać ze Ko­bieta to nie tyl­ko piękne ciało i obiekt pożądania. :)
Trzymam kciuki za wszystkie kobiety które mają czasem większe jaja niż nie jeden facet :D [img=1424211123_otlttg8.jpg]


piękne to... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
18 lutego 2015r. o 6:34
CNC napisał(a): Trzymam kciuki za wszystkie kobiety ...

Nie powiem dziękuję, bo byłoby to nieskromne :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2015r. o 12:29
ale za to ja dziękuje :) taki jestem skromny :D

Zmoderowano 18.02.2015 godz.15:49 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
18 lutego 2015r. o 16:32
Po sondzie na bolec.info wynika
Walentynki Bolecnautów

Aż 34% głosujących w naszej sondzie nie obchodzi Walentynek, a 24% nie ma z kim ich świętować.

Drogi Panie ja też nie obchodzę ale jeśli jakaś pani z tych 24% chce wyjść to możemy wyjść i świętować :D bo przecież nie wszystkie chciały iść na ten przereklamowany film :D [img=1424273523_ut1kmdo.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
18 lutego 2015r. o 16:47
CNC napisał(a): Drogi Panie ja też nie obchodzę ale jeśli jakaś pani z tych 24% chce wyjść to możemy wyjść i świętować :D

Ciekawe co zrobisz, jeśli zgłosi się całe 24% :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
18 lutego 2015r. o 17:01
E napisał(a):
CNC napisał(a): Drogi Panie ja też nie obchodzę ale jeśli jakaś pani z tych 24% chce wyjść to możemy wyjść i świętować :D

Ciekawe co zrobisz, jeśli zgłosi się całe 24% :D


myślę ze dam radę ,przywitam różą , uśmiechem :D podobno ma 50 twarzy , zaryzykuje :D lece na główkę :D [img=1424275301_owz3qjt.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2894
#lukrecja nieaktywny
18 lutego 2015r. o 18:10
CNC napisał(a):
Drogi Panie ja też nie obchodzę ale jeśli jakaś pani z tych 24% chce wyjść to możemy wyjść i świętować :D bo przecież nie wszystkie chciały iść na ten przereklamowany film :D


Proponujesz wyjście do kina czy na film ? :D I jak tak - to na jaki? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
18 lutego 2015r. o 18:46
Proponuje wyjście :) gdyby był śnieg zaproponowałbym wspólne lepienie bałwana , no ale go brak .Na obecną chwile w kinie nic ciekawego , sam czekam na kabaret paranienormalni :D jeśli będzie zimno to proponuje lampkę wina , jak ciepło to wspólny taniec na rynku :D a jak deszcz to spacer z parasolem ;) a na koniec wejdziemy do kina na ostatnia scene z filmu Pan Gray :D i walentynki zaliczone :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego