Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 lutego 2017r. o 20:37
Przyznam szczerze Wolniewicz nie specjalnie przypadł mi do gustu . Za dużo teoretyzuje . Ale co warto pooglądać , to to :



Polecam szczególnie Paniom ... mój Autorytet :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
7 lutego 2017r. o 20:56
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sukces-polskiej-akcji-informacyjnej-na-temat-niemieckich-obozow-smierci

"Pan Paweł prowadzi samochód, który ciągnie za sobą lawetę z wielkim banerem 6 metrów na 3 metry, którego celem jest uzmysłowienie ludziom na zachodzie Europy, że naziści byli Niemcami, a obozy, w których mordowano Polaków i Żydów nie były polskie tylko niemieckie, bo nasz kraj znajdował się pod okupacją. Akcja ta jest bardzo potrzebna, bo prawie udało się przekonać światową opinię publiczną, że to Polacy byli zbrodniarzami. Przypominanie o prawdzie to zatem wyrzut sumienia dla klamców oświęcimskich z niemieckiej stacji ZDF i wielu innych zachodnich mediów.
(...)
Polski billboard dotarł do Moguncji, gdzie mieści się siedziba niemieckiego rządowego drugiego programu telewizji ZDF, który uczynił żart z przeproszenia polskiego więźnia niemieckiego obozu zagłady. Gdy tylko rozpoczął się protest okazało się, że jego postój w pobliżu budynku stacji wywołał interwencję policji, która usiłowała zniechęcić organizatorów nękając ich kontrolami...."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 lutego 2017r. o 18:53
Jakże piękna inicjatywa :)


Dopisane 12.02.2017r. o godz. 18:53:

A wracając do pana Zięby :



Trzymam kciuki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
12 lutego 2017r. o 22:15
Ponad 60 minut. Kto to obejrzy? Szkoda czasu na zbawianie tego świata.
Qrwa jaki on jest pospożywabany.
Pana Ziębę od nie dawna obserwuję , ale zagłębię się trochę w przyszłości.
A co do Jaskowskiego, to po jaki ch. nas historii uczyli. Czy w ogóle istnieje taki dział nauki zwany historią?
Mam odczucie że z dnia na dzień coraz durniejszy jestem.
Po prostu chyba nas duraczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 lutego 2017r. o 22:21
Edek , kto jeśli nie my ? No przecież gimbaza jest już taka ciemna , że nawet pisać nie potrafi , nie mówiąc o myśleniu . Martwi mnie trochę Twój brak wiary :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 lutego 2017r. o 23:02
Ty Panna... na temat pisania raczej się nie wypowiadaj bo twoja polszczyzna jest poniżej poziomu III klasy podstawówki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
12 lutego 2017r. o 23:27
[img=1486938415_2mvlab6.jpg]
:(

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 lutego 2017r. o 6:48
No jeśli ja mam trzeci poziom ... niepełny , bez matury , a Jaśkowski i Zięba kłamią , to kim Ty qurwa jesteś głąbie , że pozwalasz sobie na ocenianie ? :)

Dobranoc :)

ps. rozumiesz cokolwiek z tego o czym ci Faceci mówią ? Bo ja tak :)


Dopisane 12.02.2017r. o godz. 23:53:

E ... dziękuję za tego demota :) Prawda wyzwala :)

Dobrej nocy :)


Dopisane 13.02.2017r. o godz. 06:48:

Dzień dobry :)

Czy ktoś oprócz E i Edka pooglądał Ziębę ?

Jeśli tak , to znaczy , że nie zmarnowałem danego mi czasu , jeśli nie , to wujowo jest ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza