Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~ed niezalogowany
9 marca 2017r. o 22:36
Ile chcesz za kijankę? Też bym sobie coś połknął.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
10 marca 2017r. o 5:26
[img=1489119946_i6pu61u.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ATLER niezalogowany
10 marca 2017r. o 5:32
~~Połykaczka kijanek napisał(a):
~~atler napisał(a): Jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie i prawdopodobnie najbogatszym. To prezydent Rosji Władimir Putin (65 l.). Po 17 latach u władzy Putin zgromadził majątek mogący sięgać 200 mld dol. A poza tym ma do dyspozycji 58 samolotów i helikopterów, 20 pałaców i rezydencji oraz kolekcję drogich zegarków – twierdzą eksperci, którzy starają się w miarę wiernie oszacować majątek polityka.


A Polaka serce boli że Putin ma :D
Nie bój, jakby miał 100 miliardów to te drugie sto miliardów nie trafi do Polski, więc martwić się nie musisz.


No to mnie uspokoiłeś,już się nie martwię.Masz rację ,przecie tej kasy nie ukradł.Żyje oszczędnie ,nie szasta forsą to i się uzbierało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15719
#Kacpair nieaktywny
19 marca 2017r. o 11:40
Putin ma w kieszeni pół świata a reszta mu lata :P A tu na tym łez padole radocha jak można gdzie szybko pożyczyć https://www.coolfinance.pl/pozyczki-pozabankowe najlepiej na dowód. I tak piramidka się układa a na szczycie Oko, które wszystko widzi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
19 marca 2017r. o 11:54
:D


Dopisane 19.03.2017r. o godz. 11:54:



:) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 marca 2017r. o 16:52
Jest jeszcze jeden duet , który warty jest uwagi :)

...


... Qurcze , żeby mnie tak ktoś kochał , jak Eliza Sółka :D


Dopisane 19.03.2017r. o godz. 16:52:

Sułek to się chyba trochę inaczej pisze ... ktokolwiek jest bez winy , niech pierwszy rzuci kamieniem :D

Nie wiem Kaczuszko , czy masz świadomość , że dzisiaj chłopaki też potrafią :



... no i oczywiście , to co Edek swego czasu wkleił ...



... i pomyśleć , że kiedyś chciałem mieć domek w Górach Skalistych i z Gryzlim piwko popijać :D O ja głupi . Dobrze , że niektóre marzenia wietrzeją :D Domku w Karkonoszach i żadnych innych górach nie kupię ... z prostej przyczyny ... nie stać mnie , ale czajnika też ... jeszcze chcę trochę pożyć :D :D :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
19 marca 2017r. o 17:16
cieniasy :>
jak zamienić zmywarkę na odśnieżarkę?

[img=1489940002_q79wlla.jpg]


dać ''babie'' ratrak :D ;)

zimy w górach się boją :|

no ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 marca 2017r. o 18:42
Zima w górach to fajna rzecz ... gdybym miał kiedykolwiek narty na nogach :D Nie dane mi było , bo betoniara zawsze wierną była ... ale skoro już głupawka nas chwyciła , to chciałbym jeszcze to zaproponować :



:D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.