Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 marca 2017r. o 21:11
Koń Polski ... oczywiście :D Ale nie wiem czy widzieliście grupa Allegro zasypuje właśnie net :




... i jeszcze ...



Boruta w dupę dostaje i sie mi to podoba ...

Dobrej nocy Wam życzę :D


Dopisane 23.03.2017r. o godz. 21:11:

Tak oficjalnie oświadczam , że Pan Krzysztof jest moim Piątym Autorytetem :

.

No , teraz można już wrócić do muzyki . :)

Jest na sali jaki zwolennik eurokołchozu ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~teddy niezalogowany
23 marca 2017r. o 22:47
Panna wypij swoją setę i idź spać bo nudzisz bez umiaru !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 marca 2017r. o 8:04
~~teddy napisał(a): Panna wypij swoją setę i idź spać bo nudzisz bez umiaru !


Misu , to jest treść dla Ludzi , którzy mają synapsy między uszami , nie propagandową sieczkę , jak to jest w Twoim przypadku. Więc daruj sobie złośliwe komenty. Setke , to ja Ci mogę postawić , jeśliś taki spragniony :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 kwietnia 2017r. o 17:37
https://ndie.pl/tak-wyglada-interwencja-szwedzkiej-policji-totalna-zenada/

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mistrz szparek niezalogowany
3 kwietnia 2017r. o 17:47
...urwisko będzie w soboťę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 kwietnia 2017r. o 19:03
skorn napisał(a): https://ndie.pl/tak-wyglada-interwencja-szwedzkiej-policji-totalna-zenada/


Już usunęli. Corpus delicti nie istnieje. Od zawsze nie podobało mi się ubieranie Kobiet w mundury . Powinny chodzić w sukienkach. Ta cała emancypacja zawodowa , to jest dopiero szatański wymysł .

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Dzięki Skornik za odgrzebanie tematu . Maniek ... w pocie czoła , dniem i nocą próbuje reaktywować szukajkę , ale efektów brak . A jest kilka ciekawych materiałów godnych rozwagi , jak na przykład szwedzka Policja , co to sobie nie radzi z islamskim desantem ... Kobiet i dzieci ... w potrzebie.


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 kwietnia 2017r. o 19:18
[img=1491239855_kj3py66.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 12:54
robert ale kakałko

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.