Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek przed Wartą
~ niezalogowany
19 lutego 2015r. o 14:30
na przodzie mam wielosezonowe ,a na tyle zimówki czy to dobrze? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja wiem... niezalogowany
19 lutego 2015r. o 14:30
~do pM napisał(a): odpowie pan na pyt klucz-nicka?


Panm wie jak się jeździ . Z pewnością ma licencję rajdową i to nie amatorską.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
19 lutego 2015r. o 14:41
masakra jakaś jak się czyta te posty... jeden nie zna ortografii i byki soli aż strach patrzeć- drugi niby ten mądrzejszy pyta czy chodziło może o lud- ludzi, koszmar! czy w tym b-cu mieszkają same barany- pod każdym tematem jest to samo, nigdzie kulturalnej wymiany zdań, ogarnijcie się, bo wstyd na cały świat robicie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2015r. o 14:42
~do pM napisał(a): odpowie pan na pyt klucz-nicka?

A na co tu odpowiadać. Człowiek pieprzy głupoty porównując doświadczenie w ciężarówce z doświadczeniem w osobówce. Te auta prowadzi się zupełnie inaczej i jazda ciężarówka nijak się ma do prowadzenia auta osobowego. Co zaś do kompetencji PanaM to potwierdzam. Jeździł kiedyś w rajdach. Miałem okazję się z nim przejechać i mogę stwierdzić że niezły z niego był kozak. A to było wieki temu i z pewnością jeszcze nabrał doświadczenia :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
19 lutego 2015r. o 15:16
sytuacja ogólnie byla w nocy i rano ekstremalna. napewno w promieniu 25 km od bolca drogi zamarzły i na ekstra zimowkach przy 50 w zakretach ciasnych czulem ze wóz ucieka. max 80.

gubiące mogło być to że jedziesz 80-130 bez zadnego 'ale' i nagle wpadasz w strefe zamarzniętą gdzie 80 to max
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~arnold niezalogowany
19 lutego 2015r. o 16:35
W okresie zimowym nalezy jezdzic na oponach zimowych, a w okresie letnim na letnich. Ci co tego nie przestrzegaja w ogole nie powinni jezdzic.Oczywiscie policja powinna ich wylapywac bo stwarzaja zagrozenie nie tylko dla siebie ale dla innych kierowcow,pieszych itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
19 lutego 2015r. o 16:53
~Ja wiem... napisał(a):
~do pM napisał(a): odpowie pan na pyt klucz-nicka?


Panm wie jak się jeździ . Z pewnością ma licencję rajdową i to nie amatorską.

znam p M i wiem że jeżdził pamiętam jego malucha ale jazda rajdowa nijak się nie ma do jeżdzenia cywilnego PO drogach publicznych,wiele osób mi znanych jeżdzi lepiej od tych licencjonowanych,aaaa jazda samochodem to brawura umiejętnośc czy dużo szczęścia?zależało mi na odpowiedzi odnośnie wyższości wjazdy samochodem,jeszcze do nie dawna naczepą cofając do rampy zamykałem zapałki i też mogę nazwać siebie i wyższości? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~moher niezalogowany
19 lutego 2015r. o 17:27
a na zapasie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.