Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bojler elektryczny

~Łukasz niezalogowany
20 lutego 2015r. o 12:16
Witam,
noszę się z zamiarem kupna mieszkania na ulicy Wojska Polskiego. Ten blok przy korcie tenisowym. Niestety nie ma tam gazu. Woda grzana jest elektrycznie. Czy pomoże mi ktoś, bo nie orientuję się jakie koszty pochłania taki bojler? Jakie są rachunki za prąd przy takim ogrzewaniu wody?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marika niezalogowany
20 lutego 2015r. o 17:27
wszystko zależy jaki duży bojler chcesz założyć iloosobowa rodzina ja mam 2 osoby bojler 40l i rachunki z prąd miesięcznie 130zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
20 lutego 2015r. o 17:31

Bojler 80l 3 osobowa rodzina rachunek 350zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 lutego 2015r. o 18:25
~mama napisał(a):
Bojler 80l 3 osobowa rodzina rachunek 350zl
żart cz dowcip?ja 80 l praca 24 godz/dobę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 lutego 2015r. o 18:29
~klucz-nick napisał(a): żart cz dowcip?ja 80 l praca 24 godz/dobę
a dlaczego posty nie są prezentowane w całości tylko ucinane ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 lutego 2015r. o 18:32
~Łukasz napisał(a): Witam,
noszę się z zamiarem kupna mieszkania na ulicy Wojska Polskiego. Ten blok przy korcie tenisowym. Niestety nie ma tam gazu. Woda grzana jest elektrycznie. Czy pomoże mi ktoś, bo nie orientuję się jakie koszty pochłania taki bojler? Jakie są rachunki za prąd przy takim ogrzewaniu wody?
nie ma żadnej różnicy między gazem ,a prądem,ja mam elektryczny i jestem zadowolony,bojler 80 l < 0,85 kW/24 godz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2015r. o 18:40
Jest najtańszy. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nowy niezalogowany
20 lutego 2015r. o 20:35
Ja również mam bojler 80l , włączony całą dobę na pół mocy. Rodzina dwu osobowa. Do tego zmywarka i rachunki 140 zł m-cznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.