Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

pomoc w rzuceniu:))

~mimi niezalogowany
23 lutego 2015r. o 12:11
witam
czy znacie jakieś skuteczne metody aby rzucić nałóg palenia? niestety nie mam silnej woli, a tabletki i wszelkie plastry nie wchodzą w grę...z góry dzięki za odpowiedzi:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
23 lutego 2015r. o 12:51
1.Rano przy goleniu spójrz w lustro.
2.Powiedz facetowi w lustrze,że koń to inteligent w stosunku do niego.
3.Weź to sobie do serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
23 lutego 2015r. o 13:12
przykuj się łańcuchem do kaloryfera z dostępem do wc ,a klucz wyrzuć za siebie tj 100%sposób.[dla ścisłości dalej pale]i chleje browary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
23 lutego 2015r. o 14:43
moja znajoma rzucała wiele razy ale pomogła jej dopiero hipnoza.Mąż mój rzucił raz a dobrze ale o mały włos ja nie rzuciłam jego...przez dwa tygodnie zachowywał się jak ... ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
23 lutego 2015r. o 14:57
Najprostszy sposób to się zatruć i ci zbrzydnie.
Wyplał paczkę w godzinę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~palaczka niezalogowany
23 lutego 2015r. o 15:05
Polecam Tabex. Sama palilam po 2 paczki dziennie. Po tych tabletkach nie pale juz 4 lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2015r. o 15:24
http://antynikotynowa.zgr.pl/kontakt.php
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
23 lutego 2015r. o 17:16
Mój znajomy kilka lat temu rzucił po zobaczeniu tej tabelki:
No i miał dużo silnej woli.[img=1424708201_fm5h12k.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza