Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawostki nie do TV

3231
#qwax nieaktywny
24 lutego 2015r. o 20:57
Może temat się przyjmie...
Na początek o ukraińskim odpowiedniku naszego Orlenu: firmie Burisma.
Jest to największa firma petrochemiczna na Ukrainie;. W jej radzie nadzorczej zasiedli: Aleksander Kwaśniewski oraz najmłodszy syn vice prezydenta USA Joe Bidena oraz najlepszy przyjaciel sekretarza stanu USA Johna Kerrego. Zmiany w radzie nastąpiły w 2014 roku więc już jak Poroszenko został prezydentem Ukrainy. Pikanterii dodaje fakt, że największe złoża ta firma ma w Donbasie czyli tam gdzie wypowiedziano posłuszeństwo. Na marginesie: prawnie spółkę obsługuje teść Radka Sikorskiego Pan Applebaum.
http://burisma.com/en/director-list.html
Stąd można wyciągnąć wniosek, że to wojna nie o ideały i wolność, ale o miliardy dolarów... (jak zresztą każda wojna)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
24 lutego 2015r. o 22:52
[eng subs] Oleg Tsarov talks about US preparations for civil war in Ukraine, November 2013


i tłumaczenie

"Ze względu na moją rolę w reprezentowaniu narodu Ukraińskiego aktywiści z organizacji "Volya" zwrócili się do mnie dostarczając niezbite dowody, że na naszym terytorium ze wsparciem i bezpośrednim udziałem Ambasada USA realizowany jest projekt "TechCamp" który przygotowuje Ukrainę do wojny domowej.
"TechCamp" przygotowuje specjalistów do wojny informacyjnej których zadaniem będzie dyskredytowanie władzy państwowej i jej instytucji za pomocą mediów. Potencjalnych buntowników do organizacji protestów i obalenia obecnego rządu. Projekt jest obecnie nadzorowany przez Amerykańskiego ambasadora Goeffrey R. Pyatt'a. Po rozmowach z organizacją "Volya" dowiedziałem że udało im się otrzymać dostęp do "TechCampu" pod przykrywką bycia specjalistami z IT. Ku ich zaskoczeniu na brefingach amerykańscy specjaliści uczyli jak portale społecznościowe i internet mogą być użyte by zmanipulować opinię publiczną jak również do aktywizacji zwykłych ludzi by brali udział w protestach i prowokowali zamieszki na terytorium Ukrainy.
Chodzi o radykalizacje społeczeństwa skutkującą rewolucją. Amerykanscy specjaliści podawali przykłady skutecznego użycia portali społecznościowych i internetu użytych do organizacji protestów w Egipcie Tunezji Libii. TechCamp planuje konferencje na terytorium ukrainy. Wyszkolono dotychczas 300 osób które już rozpoczęły swoją aktywność na terytorium Ukrainy. Ostatnia konferencja miała miejsce 14-15 listopada 2013 w ambasadzie US która znajduje się w sercu Kijowa. Powiedzcie mi który kraj pozwoliłby organizacji pozarządowej by operowała z amerykańskiej ambasady. To obraza dla Ukraińskiego rządu i jest to przeciwko narodowi Ukraińskiemu.
Zwracam się do konstytucyjnych władz Ukrainy z pytaniami.
Czy reprezentanci amerykańskiej ambasady którzy organizują TechCamp nie nadużywają dyplomatycznego statusu?
Rezolucja UN z 1965 reguluje wtrącanie się w wewnętrzne sprawy państwowe by chronić niepodległość i suwerenność zgodnie z paragrafami 1 2 i 5.
Proszę was byście potraktowali to jako oficjalne błaganie o rozpoczęcie śledztwa w tej sprawie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 lutego 2015r. o 23:32
Było jakies sledztwo? Co na to Janukowycz?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 lutego 2015r. o 7:45
skorn napisał(a): Było jakies sledztwo? Co na to Janukowycz?


Chyba nie , skoro jest wojna. Wczoraj wieczorem w legnickim Plusie słuchałem sobie dokładnie takiej samej pogadanki o wojnie informacyjnej , gdzie zaangażowany jest sztab ludzi , ciężkie pieniądze, specjaliści od ściemniania i cała masa "znafców " politologi i socjologi , tyle tylko , że gadali o działaniach Putlera. O ile zasięg portalu Bolec.info jest ograniczony , to regionalne radio ma spory wpływ na słuchaczy. Należy jednak zwrócić uwagę, że od jakichś dwóch lat zaszła tam poważna zmiana. Kiedyś Gwiazda był tam honorowym gościem , a Turnau , Grechuta i Lombard śpiewali , dzisiaj tylko discopolo i hamerykański chłam . Jaka muzyka , takie poglądy.


Dopisane 25.02.2015r. o godz. 07:45:

I gdyby nie Ziemkiewicz z Jego dowcipnymi komentarzami realkapitalizmu , to wyłączył bym i to ścierwomedium.

Widzisz Ksawery , że robię , co mogę ;)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 lutego 2015r. o 8:00
dzięki qwax :)
pisanie o takich ''wałach'' być może otworzy oczy niejednego z z tu obecnych a każdy tego rodzaju wpis cieszy bo budzi wiarę że w końcu przewagę nad zidiociałymi elementami społeczeństwa wezmą elementy myślące a nie ci którzy w podskokach biegną do ...tfu-''urn'' uważając że biorą udział w czymś wielkim ... w istocie widząc efekty ich ''wyborów'' z całą świadomością mogę stwierdzić że to banda ''z dziwny czlowiek iałych idi.o.tów'' :D
kiedy zostaną tylko nieliczne osobniki o móżdżkach wielkości orzeszka -tacy też muszą być chociażby po to by nas bawić ;) -może uda się tu coś zmienić...
na razie tylko cierpliwie musimy czekać na chwilę kiedy przeciętnemu Nowakowi przestanie wystarczać na przeżycie od ''dziesiątego do dziesiątego''
z chwilą kiedy przestanie ''nowaki'' wyjdą na ulice i kto wie?...może po raz kolejny będziemy mieli ''rząd na uchodźstwie'' ;)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 lutego 2015r. o 8:11
A gdzie tam otworzy :D Zaraz będą żądali " wiarygodnych źródeł " Bo jak w Wybiórczej synalek starego Szechtera czegoś nie na bazgroli , to tego nie ma. To jest właśnie cały urok demokracji. Kto ma kase ten rządzi. Zgodnie ze słynnym stwierdzeniem Rodszylda.

Na mnie czas, miłego Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 lutego 2015r. o 8:15
hehehe...i znowu te ''brzydkie słowa'' :D

i ja zaraz znikam :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
25 lutego 2015r. o 10:18
nareszcie jakas dyskusja na poziomie! dziekuje Panstwu :)
ciekawe ilu bolecnautow to zainteresuje, a ilu z nich jeszcze to zrozumie :) to a propos "orzeszka", ktory niestety przewaza, i to wszedzie....my sie lepszych nie doczekamy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza